Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi színészek közül ki...

Az alábbi színészek közül ki a kedvencetek, kit tartotok a legtehetségesebbnek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Tom Hanks lenne amúgy. De ne rójuk fel a kérdezőnek, csak 10 lehetőséget enged az oldal, egyértelmű hogy nem férne el mindenki. Ott van még Ewan McGregor, Keanu Reeves, Samuel L. Jackson, Christan Bale csak hogy párat említsek.
2020. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem is, a lista kiváló, de nekem Willis elsősorban az egyik legnagyobb akciósztár, kevésbé akkora talentum, mint a többiek. Mondom ez csak szerintem. Samuel L. Jackson helyett pedig Denzel Washingtont mondanám, ő például simán felfért volna szerintem az 1. körbe, mondjuk Clooney helyett. De ez szvsz, nem kötekedésnek szántam.
2020. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Denzel Washington eszembe sem jutott pedig igazad van, ő Jacksonnál is jobb színész, erről beszéltem hogy úgysincs esély mindenkit felvésni. Esetleg ilyen többkörös szavazással szűkíteni a kört. Willis amúgy szerintem jó színész azokra a szerepekre amikre castingolják. Sok olyan színész van aki nem tehetséges túlzottan, de a szerepekben amiket játszik tökéletes. Pl. Stallone vagy Schwarzenegger.
2020. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!