Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az 5 top kedvenc...

Melyik az 5 top kedvenc jelenetetek a Marvel (MCU) filmekből?

Figyelt kérdés

Ha most csak az MCU filmjeit számoljuk, tehát nem vesszük ide azt ami "simán Marvel" (pl X-Men, Deadpool, Fantasztikus négyes stb.), csak azt a 23 filmet amik eddig a Marvel filmes univerzum részét képezik. Tehát ami 2008-van indult a Vasemberrel és jelenleg a 2019-es Pókember: Idegenben-ig tart. Tehát kvázi a Bosszúállók-univerzum.

Na ezekből a filmekből, ha minden számításba veszitek, nektek mi az az 5 jelenet ami a legjobb, legütősebb? Lehet a legviccesebb, legszívbemarkolóbb, legmenőbb, leglátványosabb, legszexibb, legnagyobb fordulat, akármi. Melyik a top 5 jelenet számotokra?



2020. máj. 25. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég rég láttam már a filmeket, most hirtelen ezek ugranak be:


- Bosszúállók első részében volt amikor Hulk elszabadul a repülőn.

- Vasember 2-ben, az autóversenyen Tonyt megtámadja Ivan.

- Fekete párducban a harc a szikla szélén

- Amikor megtámadják Tony házát és úgy menti meg Peppert hogy ráadja az egyik páncélt.

- Dr Strange-ben amikor harcol az ellenséggel és a köpeny segít neki és itt "találnak egymásra".

2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem az érzelmesebb, mélyebb vonal jön be. Ez alapján:

- Vasember filmekből a mélyebb Tonys jelenetek. Pl. azok, amikor pánikrohama lesz (a kajáldában és a kissráccal) és amikor elmondja, hogy nem tud aludni.

- Peggy temetésén a beszéd.

- Vasember-Cap-Bucky harc.

2020. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor Kapitány megemeli a pörölyt, na az mindent visz!

Kapitány vs Bucky

Kapitány vs Liftbeliek

Thor és a sokkoló

"Én vagyok Vasember" és csettint

2020. máj. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nekem:

1. A Galaxis őrzői vol. 2-ből amikor az amikor Mordály megtudja hogy akik elrabolták őket, azoknak a vezére úgy nevezi magát hogy Sokkolóarc és azzal kezd el viccelődni

2. Az Ultron korából a Natasha-Hulk/Bruce jelenetek

3. A Polgárháborúból amikor egymás ellen harcolnak

4. Szintén a Galaxis őrzői vol. 2-ből azok a jelenetek amikben Groot nem fog fel semmit:D

5. A Polgárháborúban amikor Vízió pörköltet csinál

2020. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sorrendem:

5.

Amikor Pókember meghal a csettintés miatt.

4. Amikor Dr. Strange megmenti Vasembert azzal, hogy Thanosnak adja a követ. (Ez nem érzelmes rész volt, hanem okos húzásnak tartom.)

3. Amikor Dr. Strange megküzd Dormamuval.(sok látványos csatajelenet volt, de annak volt talán a legnagyobb súlya)

2. Amikor a Fekete Párduc felajánlja Killmongernek, hogy megmenti, de az elutasítja és meghal.

1.(2db, nem tudok választani)

Amikor Thanos győzött és utána látjuk, hogy megtartotta ígéretét és visszavonult.

/

Amikor Yinsen feláldozza magát Vasemberért.

2020. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak ötöt választhatok?? Rendesen feladtad a leckét xD De hát rendben, legyen.


1: Bosszúállók: Vasember és Loki beszélgetése a Stark Toronyban

2: A galaxis őrzői 2: a szigszalagos rész :D

3: Polgárháború: Úgy kvázi az egész repteres bunyó

4: Végtelen háború: A Titanon zajló harc Thanos ellen

5: Végjáték: A portálos jelenetben mindenki visszatér és felsorakozik


Bár hangsúlyoznám, hogy ezek csak a jelenlegi hangulatom kedvenceit tükrözik. Könnyen lehet, hogy holnap már más jeleneteket mondanék.

2020. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak ötöt? Eh...


5. Marvel Kapitány elpusztítja Ronan flottáját.

4. Wanda elpusztítja az elmekövet/Vízió halála

3. Yondu temetése. Az a jelenet szeret megsiratni.

2. Amerika kapitány 2-ben az az utcai csata. (Who the hell is Bucky?)

1. Vasember csettint + a temetése.


+1 Thor aktiválja az isten módot a Ragnarökben. (Immigrant song)


Ha máskor válaszolok, lehet más jeleneteket emelnék ki.

2020. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az én listám változna, mert nem jut eszembe csomó, de azért írok ötöt:


- Vasember első részén végén, amikor kimondja, hogy "Én vagyok vasember" (én úgy néztem a filmet, hogy semmit nem tudtam róla és alapból maga a film is nagy élményt nyújtott, aztán a végén ez a mondat mindent vitt)


- Thor, amikor megérkezik Wakandába a Végtelen háborúban, talán ez a top1, de nem szeretnék sorrendet írni


- Amerika kapitány, amikor a liftben azt mondja "Éljen a hidra" (a korábbi részek ismeretében ez zseniális!)


- Banner, amikor azt mondja a Bosszúállók első részében, hogy "ez a titkom, mindig ideges dühös vagyok" (vagy valami ilyesmi) és átváltozik (ez is hasonló élmény volt nekem, mint a Vasember egyből a vége)


- Illetve ötödiknek most azt írnám, amikor Lang először Hangya lesz a kádban, vicces is és látványos is, ahogy egy szimpla kádban menekül és olyan hatást kelt, mintha egy katasztrófa film egyik jelenete lenne.



(A polgárháborús reptéri teljes csatajelenetet én is tudnám írni, meg valószínűleg sok mást is, ha gondolkoznék még, de ötöt kellett)

2020. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- ,,Én..vagyok..vasember.. és csettintés..


-amikor a végjaték elején fekete özvegy szomorúan beszélget Cappal. És Nat azt mondja.. ,,semmi sem tart örökké" Nekem ez szomorú de a kedvenc idézetem.


-amikor a vasember 3ban , betöri az ablakot a bomba és akkor tony úgy iranyítja a páncélját hogy az megvédje peppert :)


-,,bosszúállók..gyűlekező''


-thor a végjaték elején

*Marvelcap* -mit csináltál?

*thor* -a fejére céloztam

2020. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.

Mikor a Vegjátékban visszatérnek a hősök .

2. Tony Stark "én vagyok Vasember . Csettintés "

3. Vegtelen háború vége mikor megérkezik Thanos Wakandába.

4.Ultron kora mikor megölik Pietrót.

5. Kár hogy nem a fejemet vágtad át .

2021. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!