Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók rajongók! Van...

Vámpírnaplók rajongók! Van közülletek olyan aki jobban szereti a Stelena mint a Delena pàrost? Kifejtenéd miért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem mindkettőt.

A Stelena páros nagyon ártatlan, érzékeny és atomi alapon kapcsolódó lelkek szerelme volt. Színeszek közt is ritka az ilyen kémia.

A Delena páros pedig szenvedélyes, kiszámíthatatlan és vad volt. Mindkettő teljesen más, mégis lehet mindkét párost szeretni. Stefan inkább Elena emberi oldalát próbálta jelképezni, de a lányban mindig volt egyfajta sötétség, amibe nem akarta magával rántani Stefant, ahhoz túlságosan szerette. Mindig is szeretni fogja, hiszen az ilyen szerelem sosem hal meg, csak átalakul ilyen lelkitárs-féle szeretetté.

Damont pedig képtelen volt nem szeretni, vonzódott hozzá az első perctől, csak nem akart engedni a sötétebb oldalának, de szükséges volt rá, miután kiteljesedett a személyisége, mert ő sem tökéletes, Damon pedig ebben volt a támasza. 18/L :)

2020. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Damon és Elena között több a szenvedély, viszont én mégsem őket shippelem. Szerintem Damon és Elena nem illenek össze. Damonnek egy vadabb, bulisabb csaj kéne, olyasmi, mint Katherine vagy Rebekah (természetesen, aki viszont szereti őt is). Elenanak pedig egy nyugis srác pl.Stefan. Valószínű mindkét fiú Katherine miatt figyelt fel Elenara, viszont személyiségben Stefannak tényleg egy Elena típusú lányra lenne szüksége. Míg Damon szerintem egy vigasztalódást látott Elenaban. Katherine megbántotta, hazudott neki, és Elena egy gyengébb, kedvesebb, szeretet teljesebb verziója volt Katherinnek. És hát előbb-utóbb beleszeretett Elenaba. Viszont szerintem Damonnek a nagy szerelme Katherine volt, még akkor is, ha végül Elenaval maradt. Ezért is jobb szerintem Stelena. :)
2020. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: de lehet csak azért "ellenzem" Delenat, amiért Elenara, amiért Damon annyira akarja őt. :D Nekem a kedvenc shippem a sorozatban Stelena és Datherine, viszont legjobban Damont magammal shippelem :DD
2020. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mindkettő páros másért fantasztikus. Stefan és Elena nagyon mélyen szerették egymást. Igazi társak voltak, megbíztak egymásban, védték a másikat. Szerelmük nagyon stabil volt, és csodás jövőjük lett volna. Szép család, együtt megöregedés.

Ellenben Damon és Elena kapcsolata teljesen más. Damon úgymond felperzselte Elenát, izgalmat hozott az életébe (a természetfeletti lények okozta problémákon kívül.) Kapcsolatuk sokkal szenvedélyesebb, túlfűtöttebb volt, mint Stefannal. Talán ezért rajonganak annyian a Delena párosért. De ha belegondolunk hogy milyen jövője lett volna Stelenának, majd Delenának, akkor mit kapunk? Nem csak a szex fontos az életben. Márpedig Elena éa Damon között csak az működött nagyon jól. Ők is szerették egymást, csak teljesen máshogy, mint Stefan és Elena. Ők egy életre lelki társak maradtak volna. Gyönyörű család, tökéletes élet. Na most képzeljük el Damonnel...

2020. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nagyon egyetértek veled :)
2020. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!