Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a rajzfilmnek,...

Mi a címe annak a rajzfilmnek, amelynek csak egy jelenetére emlékszem?

Figyelt kérdés

Szerintem távol-keleti manga, tán még konkrétan Mijazaki mű is, de ez egyik sem biztos, ám amire emlékszem, az egy olyan jelenet, hogy egy lány az erdőben egyszer csak összetalálkozik egy seprűvel vagy az erdőben derül ki a seprűjéről, hogy önálló akarata van és hogy iskolába kell mennie, boszorkányiskolába, amit látunk is a filmben.


Most néztem meg a Kiki, a boszorkányfutár című filmet, és biztos voltam benne, hogy másodszor, de nem volt ez benne és nem is volt ismerős jelenete, még ha van is benne lány is, seprű is, erdő is, ám konkrétan emlékszem a meglepetésére, ahogy a lány megtudta, hogy boszorkány, itt viszont boszorkánytudattal nőtt fel, szóval akkor másik film. Mit láttam régen...?



2020. máj. 29. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mary és a varázsvirág
2020. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wow, igen, ez az, nagyon köszi és gratulálok a teli találathoz, tényleg azt láttam anno!!! Köszi, köszi, köszi!!! :D :D :D
2020. máj. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!