Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehet ez a sorozat?

Melyik lehet ez a sorozat?

Figyelt kérdés

YouTube-on láttam, Középiskola, vagy High school volt a címében, azt hiszem, inkább angolul, és ha jól emlékszem, bőven 2010 előtti sorozat(az is simán lehet, hogy 2000 előtti).

Egy osztály élete volt benne, például emlékszem, volt egy lány, aki rappelt az iskola előtt a tanítás ellen, és ebből is lett valami balhé, meg ilyesmik voltak.

Nagyon hálás lennék, ha valaki leírná, melyik ez, mert anno, amikor néztem, tökre tetszett, de félbehagytam:(



2020. máj. 31. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
High School musical?
2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Degrassi gimi??
2020. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neem, sokkal régebbi, és rendes sorozat, nem filmsorozat. Teljesen pixeles az egész, rettenet a minősége.
2020. jún. 2. 06:53
 4/5 Jól van ez így? ***** válasza:
Szívtipró gimi (Heartbreak High)?
2020. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IGEEN!! Köszönöm! Már három youtube profilom többezer előzményét is végigpörgettem, de sehogy nem találtam meg. Nagyon hálás vagyok, köszönöm!
2020. jún. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!