Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legrosszabb filmek, melyeket...

Legrosszabb filmek, melyeket valaha láttatok? Kíváncsi lennék legalább pár mondatos indokokra is!

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%

Inferno

A lehető legkövetkezetlenetebb film, amit láttam.

Nincs jó történetvezetés, nincsenek ok-okozati összefüggések.

Ha a katyvasz mint fogalom mértékegység lenne, ezzel a filmmel mérném.

A színészeket meg a filmes megoldásokat is satnyának tartom, bár ha csak ez lett volna a hibája, talán nem lett volna olyan rossz.

2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Like Crazy. 90 perc tömény rinyálás arról, hogy ha túltartózkodsz és lejár a vízumod, akkor nem engednek vissza.

Glitter. Szeretem Mariah Careyt, de ez igen gyenge eresztés volt, a zenén kívül minden pocsék benne.

Tarr Bélától bármi, igaz, egyiket se néztem végig, de ha nincs kedved több órán át nézni, ahogy vonulnak a tehenek, hogy cserébe elmondhasd magadról, mekkora vájtfülű értelmiségi vagy, akkor nem neked való :D

2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Halálbiztos - 2007 (unalmas, semmisem történik benne)


A hatodik érzék - 1999 (szintén baromi unalmas film, hiába az a "csavar" a végén)


Joker - 2019 (hosszú vontatott film, egy érzelmi depresszív hullámvasút. Hiába a baromi jó színészi alakítások, mert a film javarészt szerintem cseszett unalmas)


Az Átok háza - 2020 (életem egyik legrosszabb horrorja. Forgatókönyv elfér 1 A4 lapon, a színészek borzalmasak, nagyon untam az egészet, moziból voltak, akik kisétáltak)


Halloween - 2018 (óriási fan vagyok, de ez az epizód egyszerűen borzalmas, nevetséges jelenetek tömkelege, idétlen/lehetetlen megoldások. Pár jó jeleneten kívül unalmas, semmi feszültség nemvolt szerintem benne, olyan jelenetek voltak benne, hogy fogtam a fejemet sokszor. Remélem az idei epizód már jobb lesz, mert egyik kedvenc slasherjeim között vannak a Halloween filmek (pár kivételével).


Hirtelen ennyi, de egyébként biztosan van még rengeteg, amit csak azért néztem teljesen végig, hogy elmondhassam hogy megvolt.

2020. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez: [link]


Vanilla Ice első filmje. Megnéztük akkoriban, csak néztünk ki a fejünkből a húgival: hogy ez most mi volt? Aztán egyszer, nosztalgia felkiáltással megnéztük kétezertizenvalahányban újra.

A húgi beszólása összefoglalja a filmet:

- Ez a film, még mindig sz*r!

2020. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyilkos gumiabroncs (Rubber)

Egy öreg, kidobott autógumiról szól, ami életre kel és gyilkol. Iszonyat szar film. :D

2020. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan még nem láttam pl. Andy Warhol filmjeit, de amiket olvasgattam róla, annak alapján nem is fogom..:)

Szóval, ha valami igazán sz@rra vágysz, nála keresgélhetsz..:

" „egész életemben arra vágytam, hogy beleolvadjak az üres, bárgyú Hollywoodba” – írta. Filmjei azonban a legkevésbé sem hollywoodias stílusban készültek: kínosan amatőr színészek, ad hocnak tűnő szituációk zavaróan nemtörődöm és hosszadalmas bemutatásában. Egyik „klasszikus” művében az Empire State Building válik a nyolcórás film mozdulatlan sztárjává. A karakter és cselekmény nélküli filmnek egy másik szériája monoton hétköznapi cselekedeteket mutat be: Haircut (Hajvágás), Banana (félórás banánevés), Eat (Evés – 45 perces gombaevés), Drink (Ivás – 70 perc egy üveg whisky elfogyasztásáról s az azt követő részegségről),"


Forrás:

[link]

2020. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, lemaradt még egy-két remekműve:

" Geldzahler (100 perc szivarszívás), Sleep (Alvás – hat órán át)"

2020. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Atomcápa..:( - no comment...
2020. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

18:54-es válaszoló, te jó ég... El is felejtettem, hogy az a "film" létezik. Felnevettem, amikor olvastam a válaszod, az tényleg brutál sz@r!! :D


Az én legrosszabb filmem nem lesz ennyire rossz (mivel a gumiabroncsosat nem tudtam megnézni, annyira rossz).


De a Jurassic várost (2013) és a Gyilkos pókokat (2011) végignéztem, 10/1 mindkettő. Borzalmasak.

2020. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

A 9-es terv a világűrből.

Egy ufós, vámpíros, zombis, filmnek nem nevezhető valami 1959-ből.

A rendező még Lugosi Bélát a nagy sikerű vámpírfilmek korábbi sztárját is meg tudta nyerni ehhez a filmhez.

Szerencsére(vagy sajnos :) egy amatőrökből álló csapat magyar szinkront is csinált hozzá.

https://www.youtube.com/watch?v=-EgWVEb5gzY

2020. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!