Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó horror filmeket...

Necromancer_NM kérdése:

Tudnátok jó horror filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Valamivel durvábbat mint az átlag horror filmek, ha nem gond. :)

2020. jún. 4. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Milyen teren legyen durvabb?

Veresebb, ijesztobb, agyalosabb?

2020. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Is-is, habár ha a story kerül előtérbe, az is remek. :)
2020. jún. 4. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziklák szeme nekem elég durva volt, de lehet, hogy csak azért, mert nem vagyok horror-rajongó.
2020. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ok, ez csak az en izlesem, plusz nem tudom, hogy te miket lattal, de tessek:


Nightmare on the Elm Street, nagy hatassal volt ram, hogy nem mertem aludni,

Midsommar, elkovettem az a hibat, hogy kicsit betepve mentunk moziba :D egy olyan remalomnak tunt amibol nem tudtam felebredni,

Texas chainsaw massacre- felelos azert, hogy maig is felek videken, egyedul erdoben, ha turazni megyunk

Salo, or the 120 days of Sodom,

Cannibal Holocaust, nem tudtam vegig nezni,

mondjuk en a Saw sorozatot se tudtam, nem birta a gyomrom.

The Purge, tudom, nem durva, nekem azert volt nagyon hatasos, mert elkezdtem gondolkodni, hogy en hogy elnem ezt tul, milyen lenne, ha valos lenne.

Dead Alive, véres, viszont vicces nagyon.

Es bar a tesom lehurrogott, de a sinister is egy olyan, hogy nem mertem megnezni.


Bocs az angol cimekert, de csak angolul nezek filmeket.

2020. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hannibal mint sorozat.

Eszmeletlen, mert nagyon kegyetlen, viszont eleri, hogy kb csorgott a nyalam amikor Mads Mickelsen fozni kezdett. A harmadik evad mondjuk felejtheto.

2020. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Drakula (3 részes minisorozat, az első két rész nagyon jó, a harmadik részt viszont igencsak elrontottak)

The haunting of hill house (ez is sorozat, eléggé ijesztő de a sztorija is nagyon jó)

Ragyogás (ez egy igazi klasszikus horror film, mindenképp érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek)

A ház, amit Jack épített (Ez egy rendkívül különleges film, ami elgondolkodtató is egyben szerintem, viszont eléggé durva)

A vilagitotorony (ez a film sem való akárkinek szerintem, de nekem nagyon tetszett)

Halálhegy ( ez se rossz igazából, egyszer érdemes megnézni)

Ideglelés Csernobilban ( Ez is teljesen jó)

2020. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Halloween, a Sikoly 4 része és a Péntek 13 klasszikus horrorfilmek. Máig nagyon élvezetesek és ijesztőek.


Ami már nekem is durva volt, az a Hellraiser. Asszem Pokolkeltő a magyar címe. Több része is van, és ezek tényleg undorító filmek. Nem gondolkodós, nem szekrényből kiugrós, hanem egyszerűen undorító.


Nekem tetszett a Sikoly alapján készült sorozat is (ennek is Scream a címe), ez tinihorror, de jó szerintem.

2020. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Sikoly mint sorozat nekem is tetszett.
2020. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!