Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek voltak, a legdühítőbb...

Melyek voltak, a legdühítőbb film jelenetek, amiket valaha is láttátok?

Figyelt kérdés
Lehet befejezés is. Olyanok, amik mély nyomot hagytak bennetek, vagy éppen gyermekkori trauma.

2020. jún. 6. 04:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Holtodiglan vége nagyon felidegesített. Persze azóta már megbarátkoztam vele, de első nézésre durva volt. Viszont legalább nem sablon. :)
2020. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Eden Lake film játékidejének a 80-90%-a rendkívül dühítő, egyszersmind elkeserítő. Nézi az ember a filmet, és már 10 perc után nyitva a bicska a zsebben.
2020. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nekem is ez a film jutott eszembe. Borzasztóan felhúztam magam rajta.

2020. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Másnaposok drog és Yolo szellemiségével fel lehet húzni rendesen.
2020. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nincsen semmifajta traumám. Viszont tényleg van néhány filmbéli jelenet ami emlékezetes maradt a NYOMASZTÓ vagy akár ZAKLATOTT hangulat miatt.


Na most az a baj ha odaírom, az adott film mellé, hogy a befejezés, akkor már az tartalmaz egy kis élmény romboló spoiler-t. Akkor az igazi ha nem számítunk rá.


Eden Lake - befejezés


Visszafordíthatatlan (2002) - itt kettő is van: aluljárós és a poroltós jelenet


13 Reasson Why (sorozat) - fűrdőkádas ér felvágós jelenet. Ha jól tudom ezt később ki is vágták a sorozatból.


I Saw The Devil - van több dühítő jelenet is, de nálam az elsőfelében a kórházas jelenet ami igazán megmaradt. (Végül is a jelenet jól záródik, a negatív főszereplő kap egy "kis leckét".)


Alapból nincsen semmifajta traumám. Viszont tényleg van néhány filmbéli jelenet ami emlékezetes maradt a NYOMASZTÓ vagy akár ZAKLATOTT hangulat miatt.


Na most az a baj ha odaírom, az adott film mellé, hogy a befejezés, akkor már az tartalmaz egy kis élmény romboló spoiler-t. Akkor az igazi ha nem számítunk rá.


Eden Lake - befejezés


Visszafordíthatatlan (2002) - itt kettő is van: aluljárós és a poroltós jelenet


13 Reasson Why (sorozat) - fűrdőkádas ér felvágós jelenet. Ha jól tudom ezt később ki is vágták a sorozatból.


Alapból nincsen semmifajta traumám. Viszont tényleg van néhány filmbéli jelenet ami emlékezetes maradt a NYOMASZTÓ vagy akár ZAKLATOTT hangulat miatt.


Na most az a baj ha odaírom, az adott film mellé, hogy a befejezés, akkor már az tartalmaz egy kis élmény romboló spoiler-t. Akkor az igazi ha nem számítunk rá.


Eden Lake - befejezés


Visszafordíthatatlan (2002) - itt kettő is van: aluljárós és a poroltós jelenet


13 Reasson Why (sorozat) - fűrdőkádas ér felvágós jelenet. Ha jól tudom ezt később ki is vágták a sorozatból.


I Saw The Devil - van több dühítő jelenet is, de nálam az elsőfelében a kórházas jelenet ami igazán megmaradt. (Végül is a jelenet jól záródik, a negatív főszereplő kap egy "kis leckét".)


The Snowtown Murders (2011) - elvileg valós alapja van a filmen, végig jelen van mély sötét hangulat. Az erőszakolós jelenetek nálam mindig gyomorforgató dühöt váltanak ki... itt is kapunk hasonlót, de nem azt a "megszokottat...

2020. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#1-es válaszoló vagyok, eszembe jutott még egy. A Zodiákus "vége"... Spoiler... Persze ez a valós történet miatt dühítő, hogy nem lett.meg a gyilkos, még akkor sem, ha sejthető, hogy ki volt.
2020. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Titokzatos folyó
2020. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem dühített fel, de "felejthetetlen":

Rekviem egy álomért

Lazarescu úr halála

Eden Lake - tegnap vettem fel, de nem biztos, hogy meg merem nézni..:(

2020. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Cloverfield Lane 10
2020. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Halálsoron - a villamosszékes jelenet.

Egy horrorfilm se közelíti meg azt az iszonyatot, nyomasztó érzést amit ennél a jelenetnél éreztem...

2020. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!