Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmből való az alábbi...

Melyik filmből való az alábbi idézet?

Figyelt kérdés

"Tisztában vagyok az ezredes úr katonai címével és rangjával!"

Ez miben volt?



2020. jún. 6. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Megesküdni nem esküdnék meg rá, de talán Egy becsületbeli ügy.
2020. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 2.vh-s filmből van, ez holtbiztos. Amire nem emlékszem hogy melyik filmből. Tipp: A halál 50 órája vagy a Kémek a sasfészekben.
2020. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm de szerintem nem az lesz, tudomásom szerint nem láttam azt a filmet.

#2 A Kémek a sasfészekben elgondolkodtatott, mert azt láttam, de nem tudom hol elhelyezni a történetben.


Amúgy ami kimaradt, hogy az idézet biztosan helyes, így szó szerint csak a film nincs meg hozzá sajnos.

2020. jún. 6. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam 100% hogy 2 vh-s filmidézet. Vagy amikor Charles Bronson karaktere felesel Hessler ezredessel az egyik jelenetben, vagy amikor Henry Fonda vitatkozik szintén a felettesével. Baromi rossz érzés amikor tudod hogy ismered a szöveget, de nem tudod hova rakni.
2020. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A halál ötven órája biztos, hogy nem. Most néztem meg a szövegkönyvét.
2020. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt én is kizártam magamban.
2020. jún. 6. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, rosszul emlékeztem :D de íme a helyes válasz. Kémek a sasfészekben!!! Megnéztem ez az. 2-ből 1 tipp bejött :D Kb 53 percnél találod az ominózus jelenetet
2020. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem majd feltétlen. :)
2020. jún. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!