Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire volt színvonalas...

Kokakólalájt kérdése:

Mennyire volt színvonalas összességében a Mellékhatás sorozat?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett. Izgalmas, fordulatos volt. A karakterek érdekesek voltak, és a színészek brillíroztak. Remélem lesz második évad. Nagyon sok nyitott kérdés maradt.

2020. jún. 8. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon bejött a sorozat. Egyetértek a véleményeddel. Szerintem annyi baj volt vele, hogy hirtelen zárták le az egész sztorit. Mármint ott zárták le az egészet, (SPOILER ALERT) hogy a csávót ledobták a kövek közé. Amúgy semmi bajom nem volt vele, nagyon élveztem minden részét. Szerintem biztosan lesz 2. évad.
2020. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Magyar sorozat, ez mindent elmond róla. Hatalmas nulla.
2020. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első pár rész nagyon bejött, de a vége felé hirtelen össze lett csapva, az utolsó rész meg aztán főleg, nekem legalábbis olyan érzésem van.

Bár semmi hír arról, hogy több évad lenne, de egy filmnek csak nem lehet ilyen befejezetlen semmi vége, nem?

Ami a szereplőket illeti, Berta és a doki karaktere kifejezetten ellenszenves, találhattak, szerintem a színész választás nem túl jó esetükben.

2020. jún. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Lesz második évad, írták (:
2020. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta sincs szó a második évadról.
2021. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemsokara jon vegre.. jo sokara lett folytatas
2023. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú én már nem is emlékszem az első évadra.

Ráadásul olvastam, hogy a második majd csak neten lesz elérhető fizetős oldalon..

Akkor ez nekem kilőve. Nincs olyan előfizetésem.

2023. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En se emlekszem,de megnezem ijra... le lehet majd szedni ezt is kesobb a netrol.
2023. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!