Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Tudnátok sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Ezek lennének azok a sorozatok, amiket nézek (elég színes ízlésem van) ;

Brooklyn nine-nine

The Middle

Criminal Minds

Murdoch Mysteries

Agent Carter

Modern Family

Young Sheldon (TBBT-t utálom)

Kettőnek is idén volt a fináléja :( Hasonló, jó sorozatokat keresek. Az ezekhez tartozó spinoff okba már belenéztem, nem tetszettek.



2020. jún. 9. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én mostanában nagyon rákaptam a Psych - Dilis Detektívek sorozatra, már másodjára kezdem el nézni az elejétől. Egy olyan srácról szól, akinek van egy "különleges képessége", hogy minden apró részletet észrevesz, ezért látnoknak adja ki magát, hogy segítsen a rendőrségnek. Alapvetően hasonlóan ökörség, mint a Brookly 99, bár idővel kicsit a komolyabb irányba is elmegy, persze a humor megmarad. 8 évada van + 1 film, illetve most júliusban jön a 2. film is.
2020. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért utálod a TBBT-t?
2020. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Engem idegesít az alá vágott erőltetett nevetés és emiatt, ha éppen vicces is volt, nem tudok nevetni, mert elmegy tőle a kedvem.

2. Nem egy olyan történet,amit szívesen nézek. Az indiai meg az aki az anyjával él, mindig úgy felidegesít ha meglátom őket.

2020. jún. 10. 04:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az indiai él az anyjával, de ez most Mind1


Ajánlom: F1 Drive To Survive (még akkor is ha nem nézel f1-et)


Sunderland amíg élek (csak a magyar címére emlékszem sry, de ezt csak akkor ajánlom ha érdekel a foci

2020. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Két külön személyről beszáltem. 1. India

2. Aki az anyjával él (Volovic, mint nemrég

kiderítettem.

2020. jún. 10. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

- X-akták

- A médium

- Szellemekkel suttogó

- Black Mirror

- Rejtélyes igazságok

- Monk, a flúgos nyomozó

2020. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
+ Quantum Leap - az időutazó
2020. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
New Girl... Esetleg a 2 broke girls,viszont ebben is van konzernevetés,de nagyon vicces...(Ja és az agymenőket élő közönség előtt vették fel)
2020. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!