Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana valami jó...

Valaki ajánlana valami jó sorozat? Barmit meghallgatok.

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, milyen jellegűeket szeretsz, de mivel azt írod, bármit meghallgatsz, leírom én miket szeretek.


Nagy kedvencem a Once Upon a Time című fantasy sorozat, ami Disney és Grimm meséket dolgoz fel felnőtteknek szóló stílusban, teljesen kicsavarva, a történetek eredeti varázsát azonban mégis megtartva. A színészek szuperek, a történetben olyan csavarok vannak, hogy leesik az állad, szóval, ha esetleg nem láttad volna, csak ajánlani tudom.


Egyébként mostanában a dél-koreai sorozatokra vagyok rákattanva.

Nagyon tetszett például a Netflixes Kingdom, ami egy régmúltban játszódó zombis horror. Oké, ez most valószínűleg elég furán hangzik, bizonyára azt gondolod, miféle fura Walking Dead×Palota ékköve crossover ez XD. Viszont ez meglepően jól sült el, baromira látványos az egész, hollywoodi szintű, ahogy a zombikat megcsinálták. Ugyanakkor nem az ijesztgetésen, hanem a (zseniálisan jó) cselekményen van a hangsúly, ez egy lightosabb horror, szóval nem kell tartanod tőle akkor sem, ha nem bírod az ilyesmit. Két évada van, 6-6 részesek, szóval nem egy hosszú sorozat, könnyen lemaratonozható, a harmadik évad jövőre jön.


Azok közül, amiket mostanában megnéztem, nagy kedvencem még a szintén koreai Extracurricular, ami problémás középiskolások útkeresését és bűncselekményekkel való kapcsolatát mutatja be, ha kedveled a sötétebb tónusú sorozatokat, ezt ne hagyd ki.


Ezen kívül még az Unorthodox című német-amerikai minisorozatot szerettem még mostanában, egy New York-i szigorú szabályok mentén élő ultraortodox zsidó közösség életébe pillathatunk be ezáltal, a főszereplő egy fiatal lány, aki megszökik onnan.


Ha esetlet megírod, milyen jellegű sorozatokat szeretsz, könnyebben tudnék ajánlani. :)

2020. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Stranger Things, Terror, The Crown, Downton Abbey... attól függ, milyen műfajt kedvelsz.
2020. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez teljesen emberfüggő, de itt vannak amik nekem tetszettek: Pretty Little Liars, Gilmore Girls, Castle, Sex Education, Secrets and Lies, Vámpírnaplók, Tell me a story, Dr. Csont... remélem segítettem:)
2020. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Odaát, IZombie, Control Z, Timeless, The Witcher, Titans, Dark, The 100, Anne with an E, Zók, Sherlock
2020. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Twin peaks
2020. jún. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam leirjatok h miről is szól mint az első kommentelo.

De köszi szépen mindenkinek főleg az elsőnek

2020. jún. 10. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam, amik nagy kedvencek:


Once Upon a Time (kivéve az utolsó évad)

Sliders

Szirén

Mr. Selfridge

Hegylakó

Váratlan utazás

A rózsa neve

A szolgálólány meséje


Nem nagyon nézek amerikai sorozatokat, inkább japánt, dél-koreait, kínait és thaiföldit.

2020. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Cobra 11: ez egy német akciósorozat, amelyben egy török származású német rendőr nyomoz különféle bűnözők után, és eddig nyolc társ volt mellette. Az akciójelenetek többsége nagyon jó, és van benne humor is.


Fringe- A rejtély: ez a sorozat különféle biológiai fegyverek által történt támadásokról szól többségben, meg egy párhuzamos univerzumról, ami ,,hadban'' áll a másikkal. Ezen esetek után nyomoz egy öreg tudós a fiával és egy női FBI-ügynökkel.

2020. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A vámpírnaplók: Nekem hatalmas kedvencem egy kis városban élő vámpirokról és a velük történő nagyon izgalmas történésekről szól


Riverdale: ez is egy kisvárosban játszódik ahol furcsa dolgok történek és négy barát probálja megálitani az éppen aktuális gonoszt persze még rengeteg izgalmas szál fut még a történetben


Most ezek jutottak eszembe én mindkettőt nagyon ajánlom mert nagyon jók!

2020. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!