Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat castingok Magyarországon?

Sorozat castingok Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta szerettem volna szerepelni egy sorozatban, esetleg filmben. Sajnos amatőr vagyok, csak pár kisfilmben mondhatni "színészkedtem", illetve egy diákszínházban egyszer kaptam meg egy főszerepet, továbbá apróbb mellékszerepeket.

Igaz, ma már a legmeghatározóbb videómegosztó, a YouTube is lehetne egy ilyen hely. Ám egy sorozat, film teljesen más.

Dél-Magyarországi lakos vagyok. Van a környékben lehetőség erre?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. jan. 15. 02:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Google a barátod.


Amúgy a TV2-nél fog indulni valamilyen krimi sorozat vagy mi és ahhoz várnak jelentkezőket. De gondolom az főleg Bp-en lenne.

2017. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen terveid vannak, elsősorban én is az RTL Klub, meg a TV2 honlapján néznék körbe.

Az RTL pl sokszor keres szereplőket az Éjjel-Nappal Budapestbe. Nyilván nem egy álomsorozat, de nem is lehet rögtön a csúcson kezdeni.

De megpróbálhatsz reklámokba is jelentkezni.

2017. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A mai nap a környékbeli helyzetekbe még jobban belemerültem. Reklámok akadnak, ám borzasztóan messze. Az RTL Klub és TV2 szintén szerencsén alapul.

Találtam pár kisfilmet, amikhez statisztát, apró jelentőségű mellékszereplőket keresnek. Szerintem megpróbálkozom

2017. jan. 15. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg mégis szóba jöhet Budapest is, akkor ezt szerintem mindenképp érdemes kitölteni: [link]


Egyébként ha a későbbiekben is ezzel akarsz foglalkozni, akkor a színitanoda lenne a legjobb megoldás.

2017. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!