Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 13 reasons why 4.évad vélemények?

13 reasons why 4.évad vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem ez az évad tetszett a legkevésbé pedig a 2 és a 3 évad sem tette magasra a lécet!

2020. jún. 11. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én a 4.et még nem láttam,de a 3.at se bírtam még befejezni,azóta unalmasnak találom mióta Hannah nincs a képbe.😕
2020. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint imádtam minden egyes percét a 4. évadnak, ugyanúgy a 3. és a 2. évadnak is.


SPOILER⬇️⬇️

Ez alapból egy nagyon durva és szomorú sorozat, fáj a szívem Justinért mert ő volt az a szereplő akit az első évadtól fogva szerettem viszont ennek ellenére úgy gondolom, hogy méltó befejezést kapott az egész sorozat a halálával.

SPOLIER⬆️⬆️


Viszont annak ellenére, hogy a kedvenc sorozataim közzé sorolom ezt a sorozatot, senkinek se ajánlom, hogy nézze meg. Olyan emberek is depressziósak lehetnek tőle akik alapból nem voltak azok, persze ez csak az én véleményem.

Nektek biztosan azért nem tetszett vagy azért nem voltatok odáig érte mert nem ezt a műfajú kategóriát szeretitek.

2020. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én személy szerint nagyon oda voltam az első évadért és a könyvért is tény, hogy nagyon meghatott. De szerintem ez a történet ennyi volt. Az első évad vagy a könyv. Ez a címe is 13 okom volt. Viszont az 2,3,4 évad már nem igazán erről szól. Tény hogy fontos témákat boncol fel és ezt jól is teszi hiszen kell ezekről beszélni. Viszont ez a történet lezárult Hannahval. A könyvnek sincsen több része, nem véletlenül. Minden esetre nem tudtam volna kihagyni az 2,3,4 évadot sem hiszem van a sorozatnak egy hangulata.
2020. jún. 13. 11:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat. <3
2020. jún. 13. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem azokat, akik úgy gondolják, hogy felesleges volt a 2.,3.,4. évad, de én személy szerint imádom. Szerintem nagyon érdekes volt kiegészíteni a történetet, és megmutatni hogy mi mit okoz az életükben, illetve a 2. évadban bemutatni, hogy Hannah sem volt szent. Szerintem az összes évadot nagyon jóra sikerült megcsinálni, nagyon jók voltak a személyiség fejlődések és nagyon érdekes témákat boncolgattak, valamint szerintem egyfajta önismereti tesztnek is jó egy két-rész, egyedül az a rossz, hogy az évadokat mindig unalmasan és lassan kezdték, de szerintem, ha valaki eljutott a 3.-4. részig, ő már nem tudta abbahagyni.
2020. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én azt nem értem, Miért kellett Justint megolni? Miert volt jo egy ilyen befejezes? Hiszen akinek a szívéhez nott ez a sorozat, koztuk nekem is, igy is kicsit fajo a búcsú, de főleg egy ilyen befejezéssel.. Miert volt jo megolni Justint? Engem pont az tett depresszióssá, nem maga a sorozat. És jess is eleg gyorsan túl tette magat rajta..
2020. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavart, hogy Hannah már nincs annyira a képben, de mindenesetre egy-két szóra vagy jelenetre mégis eszükbe jutott a karaktereknek, hogy Hannah mennyire közrejátszott az életükben. Meg ennek a sorozatnak az a lényege és üzenete, hogy bemutassa, a fiatalok mennyi mindenen mennek keresztül, ki hogy kezeli, bemutatják mi az ahogy kéne kezelni, hogy nagyon nem kéne.. Szó van itt depresszióról, sulis bántalmazásokról, drogról, erőszakról, önmagunk felfedezéséről akár szexuális akár más értelemben, barátságról, testvériségről, a család fontosságáról. Önmagában véve szerintem egy remek sorozat, ami bemutatja, hogy egy kedves, jó tanuló is követhet el nagyon rossz dolgokat, ha olyan impulzusok érik de ugyanakkor egy bántalmazó is kaphat megbocsátást. Mindenki követ el hibákat, de nem mindegy hogy kezeljük őket.

Viszont Justin halála szerintem teljesen felesleges volt. Értem az okokat, koszos használt tű, meg prostitúció, de basszus. Nem kellett volna így történnie akkor sem. Mintha csak valami nagyon megrázó befejezést akartak volna, de szerintem ez túlzás volt és tényleg felesleges. Ha az utolsó előtti rész lett volna az utolsó, én teljesen meglettem volna elégedve mindennel. Boldog voltam és egyszerre szomorú. De nem volt bennem üresség. Zach is végülis alkoholista lett, teljesen kifordult magából. Rá is szinte akkora hatással volt Hannah halála és a történtek, mint mondjuk Clayre. Viszont azt már tudtuk, hogy Claynek volt mentális betegsége korábban is. Első évadban is a szülei szerették volna, ha szedi a gyógyszereit amit elutasított. Tehát mikor kiderült a disszociatív személyiségzavar, nem lepődtem meg inkább megvilágosodtam😄 furcsa kissé ahogy bemutatták, de elfogadtam. Nem akarom mindenben a hibát keresni mert Justin halála ellenére szerintem szinte tökéletes sorozat volt.

2020. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

# 2 Az írók, már az első évadtól fogva azt tervezték, hogy a végén egy olyan személy hal meg aki rajta van a kazettákon és mivel Justin hozzánőtt mindenki szívéhez ezért ő volt a legjobb választás minden szempontból.

Ha Zach halt volna meg vagy Clay, akár Jessica az nem lett volna olyan drámai és fájdalmas mint Justin halála.

2020. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Justin halálával szerintem azt próbálták meg érzékeltetni, hogy mégis nagy árat fizettek, hiába nem lettek felelősségre vonva a tetteikért. Mondjuk ez igazából csak Jessicára érvényes (akit a végére sem tudtam megkedvelni), meg max. Zach-re, de pl. Alexxel mi van? Semmi, de semmi következménye nem lett annak, amit tett, helyette kapott egy lovestory-t meg látszólag teljesen rendeződött életet. Pedig Diaz rájött a végén, hogy ő ölte meg Bryce-t, ez totál egyértelmű volt. Nem tudom, hogy szándékosan fejezték be így vagy egyszerűen elsiklottak a dolog felett, de emiatt elég kettős mérce a vége...
2020. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kb azon voltam, hogy Clay vajon melyik részben fog meghalni.

Állandóan ott lebegett bennem, hogy mindjárt meghal.

Szerintem az durvább lett volna, mivel hiába ő volt a legnépszerűtlenebb srác a sorozat elején, a végére mindenki megkedvelte és tisztelte.

2023. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!