Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stephen King-Tortúra című...

Stephen King-Tortúra című filmben miért gyújtja fel végül Paul a regényét?

Figyelt kérdés
A nő nem erőszakoskodik, nem fenyegeti semmivel, hogy ha nem gyújtja fel akkor megbánja, mert ő megöli vagy valami. Csak mondogatja neki, hogy könnyebb lesz utána, és ez a helyes döntés. Akkor miért gyújtotta fel mégis Paul, megtehette volna, hogy azt mondja, hogy ő ezt akkor sem csinálja, hisz akkor még nem tudta mire képes a nő.

2020. jún. 14. 00:51
 1/5 Endr 72 ***** válasza:
100%
Olvastad,láttad a regényt?Nem sok más választása volt.A nőnek nem tetszik a befejezés.A következményeket,amiért újraírja Paul a könyvet tudod.
2020. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam a filmet. De akkor még nem tudta, hogy mit tenne vele a nő, ha nem gyújtaná fel a kéziratot. Tehát akkor még nem ismerte ki, hogy mennyire pszichopata, dönthetett volna úgyis,hogy nem teszi.
2020. jún. 14. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég olvastam ki a regényt (a filmet még nem láttam) és azért gyújtotta fel Paul a regényét, mert Annie azt mondta, hogy akkor kapja meg a kapszuláit (Novrilt), ha elégeti. Akkor hatalmas fájdalmai voltak Paulnak és függővé is vált, szóval kénytelen volt megtenni.
2020. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! :)
2020. jún. 20. 16:26
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nemár, pont most nézem a filmet, erre beleakadtam ebbe a kérdésbe XD
2020. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!