Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki a Mártírok...

Látta már valaki a Mártírok című filmet?

Figyelt kérdés
Mennyire durva? Mi történik benne?

2020. jún. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Durva film elvileg,nekem egy erős 7-es. A sztori tetszett,erdekes téma. Miről szól? Inkább nem spoilereznék. Nézd meg magad. :)
2020. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinzós film amit sajnos az vág haza,amikor kiderül mi az indok a kegyetlensèg mögött.
2020. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A film első fele nekem jobban tetszett.

A második felével csak annyi a bajom, hogy elkészült... van gyomrom, láttam már sok hasonló durva filmet szóval nem a kinzásokkal volt gond, hanem a miértjével... na ott kaptam agyfszt...


A másik dolog pedig ami a film körül terjeng, az a bele magyarázott "misztikusság, művésziesség" na ez az amitől felfordul a gyomrom.

2020. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Ha láttál már hasonló, kínzást tartalmazó filmet, akkor nem annyira durva (szerintem egy Hotelnél kicsit erősebb, kidolgozottabbnak tűnik számomra a kínzás mögötti lelki trauma).

Nekem még a kínzás indoka is teljesen elfogadható volt. Beteg világot élünk, sokszor még ennyi sem kell ahhoz, hogy embereket halálra kínozzanak, vagy csak szimplán kivégezzenek. Mondjuk mikor nem voltak beteg emberek?...

2020. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!