Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok az alábbi feltétel...

Ajánlanátok az alábbi feltételeknek megfelelő kdrámákat?

Figyelt kérdés

- a szereplők legyenek fiatalok: leginkább egyetemisták

- a történet érdekesen bonyolított legyen

- főleg a romantikus sorozatokat kedvelem

- a főszereplő fiú legyen helyes

- plusz pont, ha valamilyen módon a zenéhez is kapcsolódik.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Heartstrings

Cheese in the Trap

My ID is Gangnam Beauty

Weightlifting Fairy Kim Bok Joo


Az összes kritériumnak talán az első kettő felel meg, de mindegyik egyetemen jatszódik és mindben helyesek a srácok nagyon.

2020. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Heartstringset már láttam(abban a fiú valami eszméletlen helyes volt) viszont a másik hármat még nem láttam .. Köszönöm
2020. jún. 15. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nincs mit. 😊

Hát igen, Jung Yong Hwa valami elképesztően helyes😍. Ő volt az első k-drama crushom a You're beautifulban, és vele kezdődött a gyógyíthatatlan second lead szindrómám is. A Heartstringst azért kezdtem el utána nézni, mert ott végre megkapta Park Shin Hye-t. 😅

Tényleg amúgy, a You're beautiful is zenés, habár nem egyetemen játszódik, de fiatalok a szereplők, szóval ha esetleg nem láttad még, ezt is ajánlom. Mondjuk a női főhős elég kiakasztó benne😂

2020. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már láttam a You're Beautiful - t...de nem kicsit lettem ideges, hogy nem Yong-Hwa -t választotta😅....Pedig annyival jobb személyisége volt(mellesleg sokkal helyesebb is)....Utána elkezdtem nézni a Heartstringset....Amint felismertem Oppát, hát ....Ne tudd meg milyen fangörcsöm volt.
2020. jún. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!