Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Thor Ragnarök- ben masnak is...

Thor Ragnarök- ben masnak is feltűnt az a jelenet mikor a farkas lerantja Hulkot, es a vízben Hulkot megsebzi? Miért ilyen fontos egy jelenetet igy megmutatni,vajon mi lesz ebböl?van ötlete valakinek?

Figyelt kérdés
A jelenetben több masodpercet mutatnak ahogy Hulk vere a vízbe kerül. Ugygondolom nem veletlen.nem olvastam a kepregenyeket, lehet ott a valasz?

2020. jún. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Láttad már a végtelen háborút és a végjátékot? Mert az miatt fontos jelenet!
2020. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne fontos jelenet a Végtelen háború és a Végjáték fényében? Hulk Thanos miatt nem jött elő, semmi köze a farkashoz.

Szerintem csak azért mutatták ennyire, mert Hulkot sebezhetetlennek tartják/tartották. Én a mai napig nem tudom hova tenni azt a részt, nem mintha agyalnék rajta, de elvileg sebezhetetlen, a golyót is simán megfogja, úgyhogy fura.

2020. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze mindent lattam.

A sebezhetetlenseg igen ez nekem is eszembe jutott. De valamiert furcsa volt hogy hogy a vere az Asgardot korulvevo vizben elvegyul. De valószínűleg igaz h inkabb csak a farkas erejét hivatott mutatni.

2020. jún. 18. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok megint.

Engem egyébként nem zavar az, hogy sebezhető Hulk, csak talán nem lett eléggé kifejtve, mivel maguk a nézők, illetve a filmben a karakterek is sebezhetetlennek hitték.


Tartom magam ahhoz, hogy emiatt emelték ki ezt a jelenetet, csak sajnálom, hogy erről később nem esett szó.

2020. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel a Marvel(disney) nem csinalthat önallo Hulk filmet, igy valoszinuleg valamiben (pl Thor 4,vagy Galaxys orzoi 3)kesobb lehet ertelmet nyer ha van valamilyen fontossága.

En ugy gondolom van rá esely h fontos resz . A hihetetlen Hulkban a gyárban Bruce vere belecseppen egy palackba es emiatt meghal egy ember (Stan Lee jatsza ugye) aki megissza igy talaljak meg Hulkot. Asgard vizebe rengeteg ver kerult, így,bar elpusztult,azthiszem valami lenyege lehetazert. Na majd kiderül. Vagy nem. :D

2020. jún. 18. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elengedték, nem lesz róla szó, mert lehetőség lett volna már rá. Azóta évek teltek el a cselekményben. De legyen igazad! :)
2020. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Á,tuti igazad van. Varom mar nagyon a Galaxis örzőit meg a Thor uj filmet, kombinalgatok itt.
2020. jún. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!