Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csajok hajnalig milyen...

A Csajok hajnalig milyen film? Érdemes rá időt szánni?

Figyelt kérdés
Nem tudom érdemes-e megnézni, aki látta már tudna rövid véleményt írni róla?

#kritika #Scarlett Johansson #Csajok hajnalig
2020. jún. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem világmegváltó, de azért én jól szórakoztam. Vígjáték, a vicces részek szerintem többnyire viccesek voltak, de ennyi. Közepes.

Ha jó Scarlett Johansson filmet keresel, akkor tudok jobbat ajánlani.

2020. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hallgatlak. :D
2020. jún. 20. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lassabb, merengősebb filmet néznél, akkor a Lost in Translation az egyik legjobb abban a kategóriában.


Ha könnyedebbet szeretnél, akkor a Woody Allen filmjei is szerintem mind elég jók:

Vicky Christina Barcelona

Scoop

Match Point

Azon kívül:

Bobby Long

Ghost World

Don Jon

Ebben a háromban Scarlett nem főszereplő, de elég jelentős szerepe van.


Akció filmből meg nyilván ott vannak a Marvel filmek, aztán a Sziget és a Lucy nekem tetszettek, ha el tudsz vonatkoztatni attól, hogy mindkettőnek az alapkoncepciója... megkérdőjelezhető logikát tartalmaz.

2020. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Marvel filmeket, a Szigetet meg a Lucyt azokat láttam, tetszettek nagyon (főleg a Sziget, azt imádom, mai napig kedvencem), a többit nem láttam de megnézem majd, köszönöm szépen! :)
2020. jún. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!