Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angol nyelvre való átállítás...

Nonemoji kérdése:

Angol nyelvre való átállítás a Netflixen, több film és sorozat érdekében?

Figyelt kérdés
Már régebben rájöttem, hogy a nem magyar Netflixen sokkal-sokkal több film és sorozat fent van... De viszont olyat is hallottam hogy ez helyhez van kötve, nem pedig a nyelvi beállításhoz? Melyik igaz? Nekem nem szükséges a magyar felirat, ha az angolt megértem, és ha pont azért van lekorlátozva a mennyisége a filmeknek, mert nem angolra van átállítva az egész alkalmazás, akkor jó lenne már átállítani... Nem érteném az okát a helyhez kötöttségnek, ez olyan bugyuta dolog lenne már. Ha kifizetem havonta, akkor minden globálisan elérhető tartalmat tudhatsak nézni, ne csak azt ami az országomban le van fordítva magyarra...

2020. jún. 20. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő igaz. Területek között is van különbség, és a területen belül a nyelvek között is.

A nyelvi dolognak az az oka, hogy ha nem tudsz angolul, akkor ne kapj olyan ajánlást, amit nem fogsz megérteni. Ha tudsz angolul, akkor nem kérdés, hogy angolra kell állítanod a Netflixedet, sokkal több rajta a content.

A területi különbségeknek meg az az oka, hogy egy csomó film/sorozat rendelkezik olyan licenszekkel, hogy pl. Magyarországon csak az xy cég forgalmazhatja. A Netflixnek külön-külön mindegyik ilyen céggel meg kell egyeznie minden film esetén. Ha nem sikerül, akkor nem rakhatja fel Magyarországon az oldalra a filmeket.

Hidd el, a Netflix lenne a legboldogabb, ha ez nem lenne ilyen bonyolult...

2020. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Ment a zöld kéz. De hol és hogyan tudom akkor átállítani angolra?
2020. jún. 21. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Gépen pl: jobb felső sarokban rákattintasz a képedre, aztán a profilok kezelésére. Ott kiválasztod azt a profilt, ahol át szeretnéd állítani. Végül a nyelvet átállítod angolra.
2020. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most nagyon boldog vagyok. Tényleg több tartalom van fent így! Ment a zöld kéz!
2020. jún. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!