Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri még valaki ezt a...

Ismeri még valaki ezt a sorozatot rajtam kívül?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kIampG8LX9E


Itt az egyik rész linkje. Szerintem valami hihetetlen igénytelen mind a rajzok, mind a hangok terén. Inkább idegesítő mint szórakoztató. Jó persze nem felnőtteknek készült, de a gyerekeimnek konkrétan lefele görbül a szájuk ha meghallják a repülj madárt. Hogy lehet ilyen munkát kiadni a kezük közül?



2020. jún. 25. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban borzalmas, de legalább nem felkapott a maga 50 megtekintésével. Gondolom sokan azt hiszik, hogy a gyerekek elé bármit oda lehet lökni.
2020. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Óó az csak a legutóbbi részen annyi. A többi mind 300 megtekintés felett van.

Szerintem sokan azért nézetik ezt a gyerekeikkel mert igazi ízig véreg honfoglaló magyar sztori. Mást nem tudok kitalálni...

2020. jún. 25. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég borzalmas, a szinkron kb. olyan, mint a Gyanú árnyékában c. rtl klub-os sorozat esetében.
2020. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!