Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Itt valaki ismeri a Doctor...

Itt valaki ismeri a Doctor Who (Ki vagy, Doki? ) című sorozatot?

Figyelt kérdés

Ha igen, ki a kedvenc színészetek? :)


Sajnos Magyarországon alig ismerik, attól függetlenül, hogy szerintem egy nagyon izgalmas és fantáziadú sci-fi sorozat. De talán itt van néhány ember. :)


Wibbly-wobbly

Timey-wimey

Talk whovian to me.


2020. márc. 18. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Színészek terén nem vagyok otthon.

De vagy 2szer néztem végig a sorozatot, meg egyes epizódokat többször is láttam, mert ment a tv-ben.

Spoiler!!!!! Onnantól nem vagyok képben, hogy nő lett a doki.



De szerintem is zseniális sorozat.

2020. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak felületesen ismerem, a kedvencem Karen Gillan. :)
2020. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még a régi sorozatot is megnéztem, s képregényeket is olvastam. :)

Jelenleg ott tartok, hogy a 8. évad 7. rész jön.


Kedvenc színészem nincs. Nem is ismerek színészeket, mert mikor nézek egy filmet/sorozatot, akkor a történetéért nézem.

2020. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

+ láttam az egész Sarah Jane kalandjait meg a Torchwoodot. :)


(3-as vagyok)

2020. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gungasam ***** válasza:
100%
Sajnos keveset értettem belőle, idegen nyelv , idegen csatornán. Csak az álmatlanság űzött oda. De valóban jónak tartottam 40 évvel ezelőtt.
2020. márc. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mindig is a kedvencem volt. Sajnos Peter Capaldi (12. Doki) val már nem tudtam azonosulni, a női főszereplő pedig kiábrándító. Az ítéletek végett, nem azért mert nő, hanem mert semmilyen misztikum nem lengi körbe. A kedvencem mindig is a 10. David Tennant lesz, a kedvenc útitárs, pedig Rose Tyler, a kedvenc ellen a Dalekok, és a síró angyalok :) A spin off sorozatokat én is megnéztem, jó volt látni Jack Harkness kapitányt több évadban is. :)
2020. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pont úgy gondolom, mint a 6. válaszadó.

És persze sokat várok a 60.évfordulós résztől, nagyon örülök, hogy újra láthatjuk David Tennant-et, mint a Doktort, ha csak rövid időre is!

2023. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos Magyarországon alig ismerik" - oké, látom, hogy ez egy eredetileg már vagy három-négy éves kérdés, és nem tudom, mióta van Discord, de ott egy elég masszív magyar rajongói csapat gyűlt össze a Doctor Who Hungary csatornán, a Fbook oldalukon van elérés, és nahát, még engem is meglep, hogy konkrétan HAVI állandó találkozók vannak, és éves nagyobb!

Legalább is kb. egy éve, hogy én tagja vagyok ennek a társaságnak, amely - szerintem - szintén pár éve működhet.


Azaz ma már a kérdés nem releváns ezen az alapon, és gyertek mind Discordra és havi találkozókra, meg szinte minden nap online programok, közös nézés, játékok, szavazások, szóval masszív magyar rajongói platform! :)


Nekem sincs kedvenc színészem, a Doktor mindegyik megformálójában sikerült szeretnivalót találnom végül, az meg, hogy mindenki David Tennantért van odáig engem konkrétan egyre eltávolít tőle pont azért, mert annyival nem érzem jobbnak, mint mindenki mást, és én is a történetre figyelek, illetve ha nem tartom elég meggyőzőnek a Doktor-létét, mint velem ez megtörtént Jodie alatt párszor, akkor sem a színészt hibáztatom, hanem inkább a történetírót... És én pl. határozottan rajongónak tartom magam, de meg sem közelítem a rajongóságommal azt a stabil rajongói bázist, amely Discordon van, szóval gyertek, gyertek mind! :)

jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!