Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vándorszínészek című film...

A Vándorszínészek című film elérhető valahogyan?

Figyelt kérdés
Rengeteget kerestem az interneten, de sehol se találom. Nem adták ki se DVD-n, se digitális formában? Nagyon szeretném megnézni, de így kicsit nehéz...

#film #Martinovics Dorina #vándorszínész #Sándor Pál #Ifj. Vidnyánszky Attila #Mohai Tamás
2020. jún. 30. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy filstúdiót!
2020. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ma reggel néztem egy rövid bemutatót, mert engem is érdekelt hogy hol lehet megnézni :D (arra emlékeztem hogy egy csinos lány a főszereplő) Aztán amikor láttam hogy Drágaörökösök tomika a főszereplő, az érdeklődésem elpárolgott. Egyébként még torrenten sincs fent
2020. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: Na, nekem a Drága örökösök kimaradt az életemből, ha láttam volna, lehet én is kevésbé lennék kíváncsi erre. :D De van benne pár húzónév, eleve a rendező, Péterfy Gergely volt az egyik forgatókönyvíró, én a fiatalabb Vidnyánszkyt is szoktam szeretni... Szóval érdekel, csak hát beszerezhetetlen. (De akkor minek készült?)
2020. júl. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!