Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Átok vagy A kör című...

Az Átok vagy A kör című horror film tetszett nektek jobban?

Figyelt kérdés
Melyik miben volt jó és rossz?

2020. jún. 30. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Átok
A kör
Még egyiket se láttam, de majd talán megnézem őket valamikor...
Még egyiket se láttam és nem hiszem, hogy megnézem őket egyáltalán.
Az attól függ, hogy a japán vagy az amerikai verzióra vonatkozik a kérdés.
Egyáltalán nem nézek én horrorfilmeket.
Egyéb válasz. Kifejtem kommentben a véleményemet magyarázattal együtt.
36 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Mindkettő tetszett. És mindkettőn paráztam rendesen.

Van egy-egy részlet, amit ha felidézek, még mindig kicsit parás :)

2020. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Melyik részlet?
2020. jún. 30. 12:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Átokból az a fura csettintgető hang és valami mászik a plafonon :S

A Körből meg természetesen a hajas kislány. Brrrrr

2020. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tetszett, de csak a japán eredeti. Az amcsi verzióktól majdnem elaludtam, annyira unalmasak voltak.
2020. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Japán verzióban mindkettő egyformán tetszett. A Körben tetszett a vége amikor azt kérdezi magától a nő, hogy mit tettem amit te nem és a tv -ben látta azt az alakot aki rámutat a másolt kazettára Szerintem az a jelenet szépen felvitte a filmet. Én úgy fogtam fel, hogy az a ex férje és még az előtt rajta volt a filmen hogy meghalt volna. Az Átokban tetszett amikor rájött, hogy akkor látja a halott nőt ha eltakarja az arcát a kezeivel. Volt flashback arra az idős bácsira akit addig gondozott amíg úgy hitte biztonságban van, de lehet, hogy végig vele volt a nő szelleme csak akkor még nem látta.


Az amerikai filmeknél jobban tetszett az Átok, de a folytatása számomra unalmas volt. Az amerikai Kör szintén unalmas volt és nem volt számomra érdekes. Talán a videó kazetta nem volt olyan rossz. Elég stílusosan volt össze vágva. A létra meg a szimbólumok elég jó összhangot alkottak de a többi nem volt érdekes.

2020. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Mindkettő nagyon tetszett.

A kört láttam előbb és az egész tini koromat meghatározta.Azóta imádom a horror filmeket.

2020. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettő jó, van bennük elég ijesztő rész (szerintem)
2020. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Az eredeti kör nem nagyon jött be:(.

Viszont a Naomi Wattsos remake annál inkább! Nagyon szeretem az olyan esős,sötét,borongós atmoszférájú filmeket szóval🤷‍♂️.

Az eredeti átok filmeket nem láttam, csak pár parás jelenetet róla youtubeon ami azért az alacsony költségvetés miatt elégge parás. Az amcsi feldolgozásait viszont imádom.

2020. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem az átok ijesztőbb, de a kör összetettebb talán. Átok jobban tetszett, pont emiatt, meg van benne sok vicces rész
2020. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen vicces rész van benne?
2020. dec. 26. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!