Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van a mozi?

Hogy van a mozi?

Figyelt kérdés
Kell maszk vagy valami? A rendelés hogy megy? Szokásos mint volt?

2020. júl. 1. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem amíg a helyünkre le nem ülünk, addig fent kell legyen a maszk, aztán le lehet venni.
2020. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1-es ennek mégis mi értelme lenne...?
2020. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy amíg tömött sorokban állunk, addig maszk legyen rajtunk, mint a boltokban stb.


Aztán amikor a helyünkre értünk és nem mászkálunk át egymáson, akkor levehessük. Az is lehet, hogy nem lehet majd egymás mellé ülni, kihagynak székeket stb. Külföldön legalábbis elvileg így van.

2020. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%
A ki és belèlegzett levegő ugyanúgy fertőz ràadásul zárt térben, ha leveszed, akkor meg már fölösleges feltenni arra a kis időre is.
2020. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha valamennyit is véd, már megérte. De nem is biztos, hogy így lesz. Elvileg már lehet menni, majd kiderül. :)


Nem okoskodásnak szántam, csak azt írtam le, amit olvastam és ami sejthető, de lehet, hogy nem így lesz.

2020. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De nem véd semmit hiszen leveszed. Akkor védene (talán) ha végig magán hagyná mindenki. Így abszolút semmi értelme, h addig felveszed míg a helyedre nem mész majd leveszed. Egy zàrt tèrben.
2020. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!