Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttatok már dél-koreai...

Láttatok már dél-koreai rajzfilmeket, animációs filmeket, rajzfilmsorozatokat, ha igen, mi a benyomásotok róluk?

Figyelt kérdés
A sok japán anime és kínai donghua mellett nem sok dél-koreai rajzfilmről és animációs filmről találtam beszámolókat.

2020. júl. 3. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
láttam egyet,elfeljettem a címét,de amikor megjelent egy karakter benne rasszista arcvonásokkal ott befejeztem.
2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Én csak egyet láttam gyerekként, de az sci-fi volt. A címe Az Univerzum védői.
2020. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Én egy yaoit láttam hyperventillation a címe mint yaoi vannak szaftos részletek

Maga az anime elég rövid ilyen kisebb részre pár percre van leredukalva ezek összessége teszi ki az animet ami így 13 perces

Rövid anime de aranyos

Egy csávórol szól akinek légzési problémája van és ra jön a légszomj a suliban a másik srác beviszi a gyengélkedőre itt szeretnek bele

Egy osztály találkozó alkalmával találkoznak és itt indul be a történet

😋


[link]

(Ajánlott fullhalgato‼️ 🎧)

2020. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit küldtem az dél-koreai (╹◡╹)
2020. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket láttam:


Az univerzum védői

Yobi, The Five-Tailed Fox

Jang Geum's Dream (sorozat)


Nekem tetszettek. Teljesen mások, mint az amerikai, vagy japán rajzfilmek (alias animék), de nem rosszabbak japán társaiknál. Bár az Univerzum védői grafikája inkább japános. Sokáig nem is tudtam, hogy dél-koreai.


Ami most jelen listán van, az a King of the Pigs, ami szintén egy dél-koreai animefilm.

2020. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-mas, amit írtál, az manhwa, vagyis dél-koreai képregény, nem anime. Amúgy én is olvastam, nekem tetszett. Rövid, de szívszorító kis szösszenet.
2020. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!