Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva Deadpool?

Blabla bala kérdése:

Mennyire durva Deadpool?

Figyelt kérdés
A tizennyolcas vagy a 12es karikához van közelebb? Nem tudom hogy megnézzem e. Az erőszak és a csúnya beszéd nem zavar. Egyedül a szexulaitás miatt óckodok tőle. Mennyire durva szexjelenetek, szexuális dolgok vannak benne?

2020. júl. 3. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Tobb benne a csunya beszed 😁 szex jelenet nincs benne durvabb..
2020. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem azért van pár meredek dolog benne, ha nem is mindig explicit szexualitás...

Elsősorban az a baj vele, hogy tipikus agyelszívott amerikai közönségnek készült humortalan fos, hogy finom és nőies legyek. Egyszerűen nem vicces sajnos. Ha fiatal, éretlen kölyök vagy, akkor talán tudsz nevetni az erőltetett "poénjain", de ha van más filmetek, inkább ne ezt nézzétek.

2020. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként +16-os karikás, az USA-ban pedig "R" besorolást kapott, azaz "17 éven aluliak csak szülői vagy felnőtt kísérettel láthatják". Szóval a 18-as korhatár besoroláshoz van közelebb.
2020. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Nincs benne semmi durva.
2020. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Konkrét szexjelenet nem emlékszem, hogy úgy lenne benne, amikor láttam, de az még akkor volt, amikor kijött.

De szexuális viccek vannak benne, az biztos, de jobban a trágár beszéd és a fekete humor a védjegye.

Annak, aki írta, hogy fos meg agyatlan amerikaiaknak van kitalálva, azt azért mondom, hogy Deadpool karaktere azt mutatja be, hogy milyen tud lenni egy pszichopata, aki hol haver a hangokkal a fejében, hol pedig kiakarja nyírni őket.

Ezt egy "viccel emészthető" formában adja elő.

Nem vagyok nagy Deadpool fan, viszont a karakter mögé kéne látni ebben az esetben, hogy mi is van.

Egy tipikus gyilkost figuráz ki, egy görbetükör.

Nem mestermű, de annak a karakternek van azért egy mondanivalója, ha egyetlenegy képregényt elolvastál, mert sejteti, hogy igen, ez egy görbetükör.

2020. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem durva

Szexjelenet annyi van hogy mutatnak benne ciciket, meg mikor szexel akkor semmi olyat nem mutatnak. Mikor 12 voltam én láttam már ennél durvábbat is

2020. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én asszem 12 évesen láttam, nem volt semmi, egynek megnézhetö. Nem tudom miért óckodsz a szexualitástól egy filmben, de ez a te dolgod. Szerintem normál esetben is csak 12 karikás, nincsenek benne durva dolgok.
2020. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Igazatok van, elnézést hogy ki mertem fejteni a véleményemet egy épkézláb válaszban. Valóban, ezt kőkeményen le kell pontozni - hisz hogy is tűrhetnénk meg bármi ellenvéleményt!


"Egy tipikus gyilkost figuráz ki, egy görbetükör."


Tipikus sznob szöveg, a menthetetlen mentegetése. Jellemzően akkor csűrik-csavarik így a szavakat, mikor egy vászonra toszott firkálmányról áradoznak "modern művészet" címszó alatt, és te, egyszerű ember vagy a hülye, ha nem érted a lényegét.


Gondolom személyes sértésnek vetted, hogy bíráltam ezt a "filmtörténeti mérföldkövet", de ezesetben elnézést kérek; nem állt szándékomban senki ízlését megkérdőjelezni.


Ettől viszont még a film az marad, ami: egy agyatlan holivúdi produkció, tele öncélú erőszakkal és ízléstelen "humorral", amitől néhány producer és filmes zsebe lesz csak dagadtabb - de ha Te úgy érzed, neked egy olyan szellemi többletet adott ez a film, amit sehonnét máshonnan nem tudtál volna magadba szívni, akkor nem szóltam.

Nem a fekete humorral van bajom, hanem azzal, ahogyan ez az "alkotás" humorként próbál eladni dolgokat. Egyszerűen "fekete humornak" gyenge és erőltetett alkotás, akciófilmnek pedig komolyanvehetetlen.


Tiszteletben tartom, ha Neked tetszett, de legalább ne tulajdoníts neki olyat, amivel nem rendelkezik: érdemi mondanivaló. Magyarul, ne értékeld túl.


De még ha igazad is van, és "görbe tükör", kifigurázás, stb. jelen van a filmben, mint mélyebb mondanivaló... Szerinted mindebből a 10 éves Pistikék, akik elsősorban nézik a filmet - mert elsősorban ez az éretlen korosztály nézi - mit fog fel belőle? Ha pedig a közönség nem fogja fel a(z állítólagos) mondanivalót, van értelme egyáltalán? Hogy dönthetjük el egyáltalán bármiről objektíven, hogy rendelkezik mondanivalóval? Hiszen, ha kizárólag olyan emberekhez jut el egy tartalom, akik nem tulajdonítanak nekik mondanivalót, akkor hiába volt az alkotó/szerző/forgatókönyvíró fejében egy jól összerakott koncepció, a néző/olvasó fejében már csak egy katyvasz lesz.

2020. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
*csűrik-csavarják
2020. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Te értelmes...Elolvastad, hogy írtam, hogy nem vagyok fanja, csak utánanéztem meg megnéztem a filmet? XD

Plusz nem én vagyok ideges itt a kommenten, hanem te? XD

Igen, ez egy görbetükör és azt se mondtam, hogy mérföldkő, arra utaltam, hogy több a storyja annál, mint ami van pár "szuperhősnek" O.o....

2020. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!