Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durva Deadpool?

Blabla bala kérdése:

Mennyire durva Deadpool?

Figyelt kérdés
A tizennyolcas vagy a 12es karikához van közelebb? Nem tudom hogy megnézzem e. Az erőszak és a csúnya beszéd nem zavar. Egyedül a szexulaitás miatt óckodok tőle. Mennyire durva szexjelenetek, szexuális dolgok vannak benne?

2020. júl. 3. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

De amúgy attól független Deadpool karakterének felfogásához pont, hogy nem kell sok emberi ész, ha egy képregényt is elolvastál...

Csak egy karikatúra, egy paródia O.o

Ez meg tény, de a zárt elméd látom nem képes felfogni.

Bár ne kommenteltél volna...

Senki nem is mondta, hogy ez modetn művészet...

2020. júl. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek, ér ennyit egy veszekedés?
2020. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon vicces, amikor valaki(k) nem képesek elfogadni más véleményét és itt veszekednek.

(Vicces=szomorú)


Alapból ott kezdődött a baj az egész vitával, hogy aki szidta a filmet nem a véleményét mondta el, hanem konkrétan lefosozta.


Kíváncsi lennék neki milyen filmek tetszenek és abból hány film nem tetszik hány millió embernek... :D Nagyon röhejes tud lenni, amikor valaki lefosozik egy filmet, mert neki nem tetszett. Ha nekem nem tetszik a Keresztapa, akkor az vajon fos?! Ne szórakozzunk már. Nem kell mindenkinek tetsszen a Deadpool, meg semmilyen más film, de attólnem lesz fos... Mindenkinek más a jó és a HUMOR az teljesen SZUBJEKTÍV. Ha valakinek vicces a Deadpool, akkor agyatlan az ember? Kár erről vitatkozni és lehet, hogy én is feleslegesen írom ezeket a sorokat.

2020. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, pont ez volt a baj, hogy lef*sozza kajak úgy, hogy azt se tudja mi van.

Nem vagyok fan-ja, próbáltam is értelmesen megmagyarázni miért nem kéne a film alapján, de nem lehet vele mit kezdeni, de többet neki nem is írok, mert nem meggyőzni akarom, csak tisztába tenni akartam azt, hogy senki nem is említette, hogy ez lenne a modern művészet. XD

Lehúzni meg feleslegesen nem hinném, hogy ide kéne jönni, ez tök olyan, amikor a homoszexuális topikhoz, mennek a homofóbok, vagy amikor megkérik, hogy nők válaszoljanak, erre odasereglik a sok hapsi oktatni a menzeszről XD

2020. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!