Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen Koreai sorozato...

Tudnátok ilyen Koreai sorozatot mondani?

Figyelt kérdés

Romantikus

Kezdetben a fiú nem szereti viszont a lányt

Újabb sorozat legyen (szóval kb olyan 2013-14 utáni)



2020. júl. 4. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok robot

Heirs

Do Bong Soon, a kemény csaj

Love in trouble


Töltsd le a Viki nevű alkalmazást. Ott kínai, Koreai, japán, thai... nyelvű sorozatot találsz feliratosan. Nem mindegyik van felirattal, de ha rá kattintasz az adott sorozatra, akkor ott vannak, hogy hány százalékra van lefordítva az adott rész.

2020. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Itaewon class. (2020)
2020. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Her Private Life
2020. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A most futó Backstreet Rookie és az It's Okay to Not Be Okay is ilyen. Ég és föld a két sorozat, de mindkettő nagyon jó a maga műfajában. A Backstreet Rookie inkább vígjáték, tipikus buggyant koreai humorral, nagyon szórakoztató, kikapcsolódásnak tökéletes. Az It's Okay pedig egy komolyabb, összetett alkotás, amiben minden megvan, amit a koreai sorikban annyira szeretek, remek a kémia a főszereplők között, van egy sejtelmes jellege a sorozatnak, helyenként előjön az idétlen humor is. Emellett pedig nyíltam foglalkozik a mentális problémákkal. Szóval mindenképp csak ajánlani tudom, hogy less bele.
2020. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

The Greatest Love

You Are Beautiful

2020. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kill Me Heal Me
2020. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#4

A Backstreet Rookie-t nem ajánlom, rettenetes a forgatókönyv (annyira kár, mert egy rakat jó színészt szedtek össze) és ott van az a rasszistán megalkotott karakter is...

2020. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7, szerintem nem rettenetes a forgatókönyv, habár elég kiszámítható. Valószínűleg a humora miatt érzed gáznak, ez a fajta humor van, akinek bejön, és jól szórakozik rajta (pl. én), más meg nagyon cringenek tartja.

Személyes véleményem szerint az a karakter nem rasszistán van megalkotva, hanem egyszerűen csak rajong a reggae zenéért, és Bob Marleyt utánozza, mint nálunk a koreabook, amikor a koreaiakat utánozzák. :D Mivel ez egy alapból túlzásokat alkalmazó sorozat, gondolom azért alapoztak itt is a sztereotípiákra, amikor a karaktert megalkották, de sterintem semmiféle rasszista szándék nem vezette a készítőket. És azért valljuk be, tényleg akadnak ilyen emberek. :D

2020. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rich man

The legend of the blue sea

Drinking solo

A poem a day

To the beautiful you

Choco bank

2020. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!