Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Cal melyik filmbel...

Szerintetek Cal melyik filmbeli Jedit/Sithet tudná legyőzni? Pl: Kylo, Obi meg ilyenek... És melyiktől kapna ki? Indítottam egy szavazást.

Figyelt kérdés

#Kylo Ren (ep.9) #Rey (ep.9) #Palpatine (ep.3) #Obi-Wan (ep.3)
2020. júl. 7. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:

És hol a szavazás?

Amúgy nem játszottam a játékkal, de feltételezem mivel egy gyerekről van szó, aki nem a kiválasztott, így nem sok mindenkit. Azért a játékból amit láttam az alapján neki másodvonalas inkvizítorok is komoly ellenfelei, akik azért legyünk őszinték egy átlagos vagy azon felüli jedinek vagy sithnek nem okoznának komoly gondot.

2020. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, abszolút nem egy erős jediről beszélünk.
2020. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem adja ki azt a k*rva szavazást soha.


De akiket leírtam volna:


Rey (ep.9)

Kylo Ren (ep.9)

Qui-Gon

Obi-Wan (ep.3)

Kanan Jarrus

Ezra Bridger

Palpatine (ep.3)

Fő Inkvizítor

2020. júl. 7. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül maximum Ezra Bridgert, őt is inkább a sorozat első felében. A többit szerintem semmiképpen, sokuk ellen egy fél percig se húzná.
2020. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Calt rossz ligába raktam akkor. Szerintem Reyt a hetedik részben le tudná győzni
2020. júl. 7. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, azért Palpatine a 3. részben 3 jedi nagymester mészárolt le 10 másodpercen belül, obi-Wan a 3. részben legyőzte Anakint, a Kiválasztottat, Rey a 9. részben legyőzi Palpatinet stb. szóval igen, Cal nem ide való. Ahsoka pl. talán egy fokkal jobb jelölt lenne, de a lista fele ellen még ő is bőven kevés.
2020. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor egy Padawan listát készítek. Ha tudsz válaszolj. Mert nagyon kíváncsi vagyok hogy kiket tudná legyőzni szerinted.


1. Ezra Bridger

2. Ashoka (padawa)

3. Obi-Wan (ep.1)

4. Anakin (ep.2)

5. Whie Malruex


De ám a Jedi Fallen Order 2-ben lehet hogy már elég erős lesz. Ugyan is szerintem a Star Wars 4 idején fog jatszódni a rész.

2020. júl. 7. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezrát a sorozat elején igen, a végén már szerintem nem. Ahsokát szerintem már gyerekként sem, Obi-Want és Anakint szintén semmiképpen (azért ők már az 1-2. rész idején se annyi idősek, plusz Anakin a Kiválasztott, Obi-Wan meg az egyik legnagyobb jedi), az utolsót nem ismerem így őt passz.
2020. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsót Anakin ölte meg a 66-os parancs idején. Egy 14 éves padawan. Látni lehet ahogy Obi-Wan és Yoda nézi a holocronban ahogy kivégzi. (Ep 3)
2020. júl. 7. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szegényt lehet le tudná.
2020. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!