Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a régi...

Mi lehet a címe ennek a régi horror filmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam, minimum 12-13 éve. Csak egy jelentre emlékszem Volt benne egy fiatalabb nő (gondolom a főszereplő) és egy idősebb. Az idősebb talán házvezetőnő vagy takarítónő volt, aki egy régi házban dolgozott. A haja ősz volt és hátul kontyba fogva viselte. A ruhái konzervatívak voltak, apró virág mintás, fekete ruhák. Úgy nézett ki mint Norman Bates anyja. A fiatal nő bement egy szobába ahol minden véres volt. Nem tudom milyen szoba, vol ott minden pl. egy bölcső, meg székek, nekem úgy rémlik hogy olyn fodrász székek amikhez van az a búra a hajszárításra. Az egyik ilyen székben ült az idős nő, Amikor odalépett hozzá és leemelte a búrát látta, hogy mincs feje. Amikor odalépett a bölsőhöz és felemelte a rózsaszín fátylat, egy levágott kezet talált benne. Aztán kiment a konyhába ahol rend volt, nem volt minden véres. Az aztalon egy tál volt ezüst fedővel.Amikor leemete a tál fedelét alatta volt az idős nő levágott feje.

2020. júl. 11. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem az.
2020. júl. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!