Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer olyan rajzfilmeke...

Valaki ismer olyan rajzfilmeket, amikkel lehet lehet fejleszteni a angol szókincset?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én a Thomast néztem mielőtt kimentem volna a britekhez. Ez elég alap,ennél már csak a Peppa alapabb, de azt nehéz megháborodás nélkül végignézni.
2020. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dóra a felfedező.
2020. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Family Guy ha felnőttnek kell. Elég érthetően beszélnek benne.
2020. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akármelyik jó, amelyiknek érdekel a sztorija.

Én pl Disney mesékkel kezdtem a gyakorlás szintű angolszinkron-nézést. Tangled film és a hozzá tartozó sorozat (Tangled: The Series/Rapunzel's Tangled Adventure) is nagyon jó, Frozen 1-2, Mulan, Herkules, mind. Amelyik Disney mesét szereted magyarul, érdemes megnézni eredeti angol szinkronnal is.

Akkor még a netflixnek is van sok jó meséje: Carmen Sandiego, The Dragon Prince, a 2018-as She-Ra, Voltron. Sok angolra szinkronizált anime is elérhető ott, ha esetleg az is érdekel (Fullmetal Alchemist Brotherhood, amit mindig mindenkinek ajánlok, mert nagyon jó; vagy Death Note, ha a darkosabb sztorik jönnek be jobban).

2020. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel lehet. A Disney-mesékben nagyon szépen, érthetően és választékosan beszélnek. Én a Doc McStuffins-t szeretem még, aranyos és szépen beszélnek abban is. Ezek mind amerikaiak.


Ha a brit angolt preferálod, akkor most nagyon aranyos, viszonylag új sorozat a Paddington.


Most abból indultam ki, hogy gyereknek keresel. Ha felnőttnek, akkor a Doc és a Paddington is túl gyerekes lehet... Akkor maradj a Disney meséknél. De igazából akkor nem értem, miért kell rajzfilmnek lennie, szóval gondolom, hogy gyerekről van szó. :)

2020. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Teen Titans Go! (magyarul azt hiszem Tini Titánok Harcra fel!)-t szoktam nézni. A Netflix-en fent van mind a 6 évad felirattal. Szerintem vicces (bár kicsit bugyuta) rajzfilm, én nagyon szeretem. Aránylag érthetően beszélnek és tényleg nagyon sok kifejezést lehet tanulni. Mondjuk egy kicsit slang-es. Azért ajánlom nagyon mert tényleg teli van olyan kifejezésekkel, amiket a mindennapi életben tudsz használni, amit a suliban nem tanítanak. Mondjuk nem kifejezetten kezdőknek való a nyelvezete, de ha már valamennyire beszéled a nyelvet, akkor fog segíteni.
2020. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!