Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatod/ Mik a...

Mi a kedvenc sorozatod/ Mik a kedvenc sorozataid? És miért?:)

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vámpírnaplók mert több spinoffja is van és mert annyira leköti az embert plusz pont a jó pasikra

The Umbrella Academy mert annyira különleges a története..

Gossip Girl és Pretty Little Liars mert olyan jó csajosak

2020. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Lost


A karakterek és maga a sziget kidolgozottsága magával ragadott.


Kevés olyan sorozat van, ami ennyire kifejti a karakterek múltját/motivációikat.


Az új karaktereket, akiket behoz a sorozat a későbbi évadokban, szintén nagyon meg lehet kevelni.


A misztikus része is nagyon bejön, bár emiatt megosztó a sorozat, plusz a finálé miatt is megosztó, viszont én azok közé tartozom, akinek ezek is tetszenek.


Nagyon összetett, így többször nézős (persze, ha tetszett az embernek), második, harmadik nézésre is lehet új dolgokat felfedezni benne. Sok eleme tetszik (csak spoilerezni nem szeretnék, hátha kedvet kap valaki hozzá és olvassa a válaszom) amik a szigeten vannak. De ez megint olyan, hogy valakinek túl sok az infó, de a rész eleji összefoglalók miatt könnyebb emlékezni/megérteni a dolgokat.


Amit viszont mindenképp leírnék, minimális spoilerrel, az az, hogy nem mindenre ad választ a sorozat és nagyon sok mindenre is csak jóval később, évadokkal később ad, annyit mondhatok, hogy szerintem érdemes végignézni, akkor lesz világos minden.


Szinte bármennyit tudnék írni róla. Nekem sokat adott a sorozat, nagyon szeretem.

2020. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Sliders

Hegylakó

Váratlan utazás

Once Upon a Time

A Tizedik Királyság

A szolgálólány meséje

Xena

Anna (az 1985-ös feldolgozás)

Linda

2020. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Twin peaks

A rejtèlyek,misztikum,horror krimi ès egy rendkivül fantáziadús kisváros aminek a legutolsó mellèkszereplője is sokkal nagyobb kultusznak örvend mint azóta bármely sorozat.

David Lynch aki korunk egyik legnagyobb rendezője ès Mark Frost olyan mesterművet alkotott ami nem is említhető egy lapon más sorozatokkal.

2020. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Avatár, Aang legendája
2020. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Alex Fly ***** válasza:
70%

Több is akad...

Pl.: Black Mirror - elgondolkodtató momentumok a technológiáról.

Vagy a Halt and catch fire - a számítástechnika történetének egy érdekes részét dolgozza fel...

2020. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Trónok harca - Nem unalmas,leköt,ha szereted a fantasyt ,kis romantikával fűszerezve akkor tökéletes. Mondjuk a végével nem vagyok elégedett,de annyi baj legyen,sok jó szereplő.


Skam-Szerintem elgondolkodtató,manapság elég aktuális témákat dolgoz fel.


Grimm-Izgalmas,érdekes.


Black Mirror-Elgondolkodtató,jól van megcsinálva.


Narancs az új fekete - vicces,érdekes,szerethető karakterek.

2020. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 medicopter117 ***** válasza:
100%

Chicago Fire ( Lángoló Chicago)

Chicago PD (Bűnös Chicago)

Chicago Med

Trilógia sorozat, a Fire volt az első aztán a PD és végül a Med.

Szeretem mert a három szakma jó és árny oldalát illetve a szereplők magán életbeli problémáját mutatja be. A legjobban még az jött be hogy már a Fire elején tudtuk hogy a később induló két spin off sorozatba kik fognak nagyjából szerepelni. Úgy építették fel az egészet mintha tényleg valós helyekről van szó nem csupán kitalációról. Illetve az hogy a sorozatok valósan Chicagoba játszódnak nem pedig stúdiós az egész. A firenél tudni azt hogy igazi laktanyán igazi kocsikkal forgatnak és az egyik szereplő igazából is tűzoltó.

2020. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Firefly


Űrwestern rendkívül jól megírt karakterekkel, történetekkel. A színészek is érezhetően odatették magukat, elképesztő hangulata van ennek a sorozatnak. Sci-fi körökben a Battlestar Galacticával szokták egy lapon emlegetni, szerintem még annál is jobb ez a rövid sorozat.

2020. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

- Halt and Catch Fire

- The Witcher

- Game of Thrones

- Two and a Half Men

- The Mandalorian

- The Deuce

- 12 Monkeys

2020. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!