Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2019 tinik kedvenc sorozatai?

2019 tinik kedvenc sorozatai?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én tizen éves vagyok és a dokik című sitcom fogott meg idáig a legjobban, de a szinte standardnak nevezett South Park, Family Guy-t is kedvelem. Egyéb ilyen komondottan tini sorozatot nem nézek. Egyébként nem tudom mennyire lényeges a kérdés szempontjából,de 15/F vagyok, csak hogy a gyakorikérdéses szlengnél maradjak.
2019. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én személyes kedvenceim a What we do in the shadow (2019) és Csernobil. Mást nem nézek de a velem egykoruak kedvencei a környezetemben: Riverdale,Rick és Morty,family guy stb
2019. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én személy szerint imádom az Odaát című sorozatot, jelenleg is nézem. Ajánlom a Vámpírnaplók, The originals, Famous in love, Tell me a story (Mondj egy mesét), The secret circle (A titkos kör) című sorozatokat. Nem feltétlen tiniknek készült mind, és nem idei sorozatok, de élvezhetőek.
2019. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Red Band Society (2014-es, de én csak most találtam rá, és nagyon jó)

13 Reasons Why

The Mick

How I Met Your Mother

Malcolm In The Middle

The End Of The Fucking World(most kezdtem, eddig bejön)

Sex Education

Stranger Things(ebből igazán csak az 1.évad tetszett)

Shameless

Skam

American Horror Story(legjobb szerintem a 2. és a 4. évad, de érdemes mindet megnézni).

Ennyi jutott most eszembe, ezek a kedvenceim.

2019. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eufória
2020. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!