Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

2019 tinik kedvenc sorozatai?

jún. 10. 22:42  Privát üzenet  

A válaszok
Hát én tizen éves vagyok és a dokik című sitcom fogott meg idáig a legjobban, de a szinte standardnak nevezett South Park, Family Guy-t is kedvelem. Egyéb ilyen komondottan tini sorozatot nem nézek. Egyébként nem tudom mennyire lényeges a kérdés szempontjából,de 15/F vagyok, csak hogy a gyakorikérdéses szlengnél maradjak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 10. 23:46 Privát üzenet
Az én személyes kedvenceim a What we do in the shadow (2019) és Csernobil. Mást nem nézek de a velem egykoruak kedvencei a környezetemben: Riverdale,Rick és Morty,family guy stb

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 11. 12:07 Privát üzenet
Én személy szerint imádom az Odaát című sorozatot, jelenleg is nézem. Ajánlom a Vámpírnaplók, The originals, Famous in love, Tell me a story (Mondj egy mesét), The secret circle (A titkos kör) című sorozatokat. Nem feltétlen tiniknek készült mind, és nem idei sorozatok, de élvezhetőek.

# 3/3Időpont jún. 11. 13:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a kedvenc szinkron hangotok?
Nektek mik a kedvenc netflixes sorozataitok?
Melyik a kedvenc "szörny" filmetek? Pl: Godzilla, King Kong, Jurassic, Rampage, stb.
Mi volt a kedvenc mozifilmed a 90' évek végén 2000' évek elején?
Kedvenc vígjátékok?
Melyik a kedvenc szerelmi történeted? (Film könyv vagy sorozat)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!