Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dc vagy a Marvel filmjei...

A Dc vagy a Marvel filmjei jobbak szerintetek?Mindkettő,esetleg egyik sem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 09:26
A kérdező szavazást indított:
Dc
Marvel
Mindkettő egyformán jó
Egyik sem
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Egy bajom van a Marvel-lel, hogy túl populáris és gyermeteg (húú mit fogok én ezért kapni :D). Persze vannak kivételek mint pl Logan, Blade és néhány X-Men film.


Az új Pókember kivételével minden film megvolt eddig és kb. egyszer nézős volt mindegyik.



A sötétebb DC filmek nekem jobban bejönnek: The Dark Knight trilógia, Watchman, V for Vendetta.


Nem utolsó sorban a DC rajzfilmek is egészen jók szoktak lenni.


A botrányos tv sorozatokat most hadjuk ki ha lehet, az is megérne egy misét" mind két fél felől...

2020. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegyiket kedvelem, de a Marvelt jobban.
2020. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek vannak szar és jó filmjei is, de a mérleg nyelve mozifilmek esetében marvelhez húz, de sorozatok esetében szerintem inkább DC... bár az összes sorozatában van mostanában egy kötelező meleg pár, azt kihagyhatnák szerintem... de mondjuk engem nem zavar.
2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!