Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rövidebb, de jo tini sorozatok...

Rövidebb, de jo tini sorozatokat tudtok irni? (Tehat ne 8 evad legyen, evadonkent 30 resszel)

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

The End of the F***ing World


Euphoria


13 okom volt (csak az első évad, ez után esik a sorozat minősége).


Deadly Class

2020. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én nagyon szeretem a hunter családot ami arról szól hogy van saganash aki el akrja rabolni a hunter családot és vegül ők kaják el őt.a 3.évedban pedig kiderül hogy anica és oliver iker testvérek sterintem nagyon jo.nézd meg
2020. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. most megneztem a kib...vilagvegenek az 1. reszet, hat nagyon beteg de a tobbit nagyon koszi:)
2020. júl. 19. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A kib...világvége beteg, de az Euphoria és a Deadly class nem? xD
2020. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sex Education (Netflix)
2020. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek.. negyes de igen, az euphoria is az, a masikat nem csekkoltam le. lehet tobb reszes, evados is.. most boven van idom
2020. dec. 16. 14:54
 7/7 anonim válasza:
Riverdale, Orange is the new black (ez elég hosszú, de szerintem megéri megnézni)
2020. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!