Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan végződött volna A...

Hogyan végződött volna A Gyűrűk Ura, ha D. B. Weiss és David Benioff írja A király visszatér forgatókönyvét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor is Tolkien könyve alapján készült volna a forgatókönyv.
2020. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

D&D nagyon jók adaptálásban, a Game of Thrones színvonala akkor kezdett csökkenni, amikor kifogytak az adaptálható könyvekből. Amikor elkezdtek dolgozni a sorozaton, akkor úgy lett volna, hogy Martin befejez még egy könyvet, de az nem történt meg.

Ennek fényében színvonalban nagyon jó megcsinálták volna, mert kész volt a teljes adaptálandó történet. Minőségében a Game of Thrones első négy évadát vedd figyelembe.

2020. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem alap történetben nem igen változott volna. maximum Szarumán halálának körülményei, bár nekem tetszett ahogy Peter Jackson megoldotta, mert túl hosszú lett volna a film
2020. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

"D&D nagyon jók adaptálásban"


Egyáltalán nem jók adaptálásban. Az első négy évad is tele van a baromságaikkal. Mindent, amit megváltoztattak a könyvhöz képes egy logikátlan hülyeség volt.

Csak azok voltak a jó részek, amiket egy az egyben átemeltek a könyvből. De ez még nem lesz jó adaptálás, mert az nem az ő érdemük.



Ott a Trója. Azt szintén Benioff csinálta. Az Iliasz már befejezett mű volt, mégis szétk*rta.

2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Egy moderátor törölte, mert értelmetlen baromságot írtál. Leírtad kb. hogy mindenki megdugna mindenkit, meg megerőszakolna...


Az ugye megvan ember, hogy a Trónok harca sorozatban azért volt kendőzetlen dugás, meztelenkedés, és erőszak, mert a könyv is tele van vele (és a könyvben is nyíltan és részletesen van leírva számos aktus)? Nem pedig azért mert D&D adaptálták.


A gyűrűk urában semmi ilyesmi nincs. Mégis mi a toszért lenne D&D verziójában?

2020. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

"mert a könyv is tele van vele"


nincs vele tele, a hbo kérésére rakták vele tele


mellesleg nem írtam értelmetlen baromságot, mivel konkrétan a kérdésre feleltem és semmit sem írtam senki megdugásáról sem

Tyrion "cock/farok" vicceinek meg semmi köze a dugáshoz, ha nem tűnt volna fel


de köszi, ezek szerint te voltál az egyik iq harcos

2020. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
na mindegy, majd visszaírom, aztán annyiszor újra visszaírom, ahányszor törölve lesz, ha kell új profilról
2020. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

lássuk pl. értelmetlen erőszak témában:


Thennek

a könyvekben a szabad nép közül a legcivilizáltabb, egy magnar irányítja őket, ami az elsők nyelvén lordot jelent, a Thennek az utolsó "igazi" elsők, akik "élő kövültként" maradtak fenn a Falon túl és Martin általuk mutatja be, hogy milyen lehetett az Elsők kultúrája


a sorozatban a Thennek kannibálok, mert csak, mi más lenne "egy vadember", és felfalják Olly szüleit, mert sokkfaktor


ég és föld a kettő között a különbség és nem a könyvek miatt lett a Thennekből vérengző elmebeteg, hanem Dumb és Dumber miatt

2020. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"mellesleg nem írtam értelmetlen baromságot, mivel konkrétan a kérdésre feleltem és semmit sem írtam senki megdugásáról sem"


Ok, akkor az egy másik válasz volt. Több is törölve lett. Azt te azt írtad, amelyik arról írt, hogy Eowyn-t orkok erőszakolnák meg, Elrond meg lefeküdne a lányával vagy mi. A te válaszod nekem nem rémlik.

2020. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Ezek szerint azt nem te írtad-ot akartam írni az előzőben.
2020. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!