Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk ura és a Hobbit...

A Gyűrűk ura és a Hobbit filmeket milyen sorrendben kell nézni?

Figyelt kérdés

Előfordulhat hogy volt már ez a kérdés, de gyors kereséssel nem találtam olyat amelyik választ adna, szóval felteszem (elnézést kérek ha volt már korábban hasonló).

Tehát a Gyűrűk ura és a Hobbit összesen 6 filmjét milyen sorrendben kell (vagy érdemes) nézni? Mert úgy tudom hogy a Hobbit-filmek előzményei a Gyűrűk urának, viszont nem tudom itt játszik-e a Csillagok háborúja-effektus (azaz hogy inkább nézd meg a korábban készült, de történetileg később játszódó filmeket először mert úgy érthetőbb/izgalmasabb lesz).



2020. jan. 10. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Hobbit - Váratlan utazás

A Hobbit - Smaug pusztasága

A Hobbit - Az öt sereg csatája


A gyűrűk ura - A gyűrű szövetsége

A gyűrűk ura - A két torony

A gyűrűk ura - A király visszatér

2020. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HalkHogen ***** válasza:
100%
Én is az előző sorrendet javaslom - mégpedig nemcsak abból az okból, hogy A Gyűrűk Ura-trilógia később játszódik, hanem mert egyszerűen jóval jobbak azok a filmek (már csak a bőséges irodalmi alapanyag miatt is), szóval körülbelül emelkedő színvonalú hexalógia fog a szemed elé tárulni. Technikailag sincs szerintem elmaradva egyáltalán a későbbi három résztől, szóval ebben se fogsz csalódni.
2020. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!