Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe? Sci-fi...

Mi lehet a film címe? Sci-fi film címét keresem!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még régebben kb. 2013-2014 környékén láttam a tv-ben egy olyan filmet, amelynek nem tudom a címét, sem a főszereplőjét, amelyben volt egy fiatal (sötéthajú) srác, ha jól emlékszem alakváltó volt, az emberiség javára harcolt olyan a földre érkező lényekkel, akik szintén alakváltók, és felsőrendű képességekkel megáldottak (golyó elől ki tud térni, utánozhatatlan akrobatikára képes amely nem földi gravitációban megvalósítható...) voltak. A földi emberek nem tudták a film végéig, hogy melyik alakváltó a "jó" és melyik "rossz", egyszer a jó máskor a rossz oldalára állnak túlélésük érdekében. Kérlek segítsetek megtalálni ezt a filmet. Sokat kerestem, már egy top 100-as listát is végignéztem de nem találtam meg!

Még annyira emlékszem, hogy több lény érkezik a földre, de többségük egy űrflottában vár a föld körül, hogy megindulhasson az invázió, azonban a "jó" alakváltó legyőzi a "rosszat", és így a flotta is megbénul, tehát győz az emberiség.

(Annak tudatában hogy Mo-ra nem jut el mindig időben egy film, szerintem 2009 - 2014 között készülhetett de nem kizárt, hogy még hamarabb...)



#filmcím #sci-fi #Film címét keresem #Alakváltós film #Fantasztikus, űrlényes film #Szuperhős film címét keresem
2020. júl. 21. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Anonim!


Nagyon jó amit küldtél. Nem ez az a film, de nagyon hasonló ehhez!

Nem Michael Bay rendezte, mert végignéztem az összes filmjét.

A főszereplő sötét barna v. fekete hajú hasonló korú srác, mint a Negyedik c. filmben.

Kérlek még küldjetek kommenteket.


Üdv.

2020. júl. 22. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg alakváltó, és nem csak talán, akkor ez az oldal lehet segít neled:


[link]


Sajnos én se tudok többel szolgálni. :/

2020. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!