Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani tini természe...

Tudnátok mondani tini természet feletti filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra mint pl:Vámpirnaplok ,teen wolf, sabrina,legacies,the originals,stranger things,


Amibe pl: a gyereknek természet feletti képessége van de titkolnia kell stb...



2020. júl. 22. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Most ezek a sorozatok nem feltétlen olyanok, hogy a gyereknek titkolnia kell, de próbáltam olyanokat összegyűjteni, ami tini természetfelettis.

Szóval ott a The Secret Circle (1 évad után sajna kaszálták), Shadowhunters (mondjuk ez nem annyira tinis, habár fiatalok vannak benne), Hemlock Grove, Marvel's Runaways, The Gifted. Tudok még más természetfelettis sorozatokat is, csak sajnos azokban nem tinik vannak. Szóval hirtelen ennyi jutott az eszembe. :)

2020. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

The Nine Lives of Chloe King - sorozat (csak egy évada van és nem fogják folytatni)

Vámpírakadémia - film

2020. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sötét elmék - film
2020. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtöbbet felsorolták eljöttem, de a Misfits - kívülállók sorozatot megemlíteném, a Brightburn filmet, kick-ass, I am not okay with this, the umbrella academy. Meg netflixen vannak még alacsony költségvetésű ilyen filmek, pl van egy olyan amiben egy 4-5 éves kisrácnak lesznek képességei és menekülnie kell, de a címére nem emlékszem.
2020. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én ezeket néztem tiniként: Alex Mack titkos élete, Sailor moon, mondjuk az utóbbi anime
2020. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H2O -Egy vízcsepp elég :D
2020. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magicians - sorozat
2020. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!