Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe?...

Ennek a filmnek mi a címe? (Autóversenyzős)

Figyelt kérdés

Nos autóversenyzős, de nem olyan mint egy Halálos Iramban, hanem "rendes", mint a formula. Kb. 2 percet láttam a filmből, talán az eleje lehetett. Annyit tudok róla, hogy van a főszereplőnk aki ilyen formulás kocsival versenyzik, meg van az ő nagy ellenfele, akit mindig is le akart győzni. Minden évben meghaltak 2-en a versenyekben a főszereplő elmondása szerint :D (az a 2 aki gondolom a legrosszabbul teljesített). Majd jön egy throwback és 6 évet visszaugrunk, amikor főszereplőnk nagyot balhézott egy másik versenyzővel, és egy kórházba sétál be véres orral. Az oldala is tiszta vér. Ennyit tudok csak róla, ennyit láttam belőle. Az sem biztos hogy ez a film legeleje, de eléggé úgy tűnt.


A főszereplőnk neve A FILMBEN valami James Hunt, vagy hasonló (na ebben nem vagyok biztos). Valaki detektív tudja, mi ennek a címe? :D



#autó #verseny #F1 #James Hunt #formula #autó versenyzős film
2020. júl. 22. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami James Hunt. Ebből már megtalálhattad volna. :)


Hajsza a győzelemért

2020. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni, nem csak egy filmbeli név a James Hunt. :)
2020. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Így van, az az, az egyik kedvenc filmem! :)

Hajsza a győzelemért (Rush, 2013)

Valós történet, valós szereplőkkel, a Forma-1 1976-os éve. Legrosszabbul teljesített???! Ne "Halálfutam" vagy hasonló filmes kitalációra gondolj, hanem azért halt meg évente átlag 2 versenyző, mert akkoriban még nem tudták olyan biztonságossá tenni a sportágat, mint manapság!

2020. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom megnézni a filmet én is, zseniális, bár utólagos elmondások szerint van néhol egy két alakítás a sztorin (például a két pilóta nem is volt még ennyire sem ellenséges egymással), de ez nem ront semmit sem rajta! Olyan ismeretségi körömben lévők is megnézték annak idején, akik semmit sem értenek az F1-hez, sőt fiatal csajok...abból is a semmilyen sporthoz nem értők és tetszett nekik!


Kép a színészekről

[link]


Kép a valós pilótákról!

[link]

2020. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 jogos, nem tudtam róla, azt hittem csak a filmbeli neve xd Köszi.

#2 Okéokéoké köszi

#3 Jó, csak azt hittem, igazából fogalmam se volt, köszi :D

#4 Köszi neked is

2020. júl. 23. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd ha megnézted akkor írd már le mit szóltál hozzá ide, hiszen neked ez egy újdonság lesz! 😊
2020. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Imádom a Forma-1-et, elég jól ismerem a sportág történelmét a kezdetektől napjainkig, és igen, ahogy a 4-es is írta, vannak ferdítések a filmben, azaz amik a valóságban kissé máshogy történtek, kapásból 3-4 ilyen is feltűnik! Nem is értem, hogy ezek mire jók, miért így csinálták meg a filmet?!
2020. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

#7!

Mert ez nem dokumentum film, hanem egy valós sztorira épülő adaptáció.

2020. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És? Persze hogy nem dokumentumfilm, de az még önmagában akkor sem ad ésszerű magyarázatot a ferdítésekre!
2020. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már csak annyi a kérdés, hogy egy történet filmes feldolgozásában, ferdítésnek nevezhetjük-e ha a rendező más szemszögből lát dolgokat? ;)
2020. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!