Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Színésznő szeretnék lenni,...

Színésznő szeretnék lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Filmekben és sorozatokban szereplő színész szeretnék lenni. Olyan, aki hollywoodba csillagot kap es Oszkárt nyer. Tudom, ezek nagy álmok, de én mégis ezt szeretném. Tudtok, adni tanácsokat. 16 éves vagyok. Ez minden vágyam. Tudom, hogy kicsi az esély, hogy valóra válik, de azt megteszem, amit tudok. Biológia - kémia tagozaton tanulok. Ez befolyásolja a terveimet?

2020. júl. 22. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kicsi az esély hanem nagyjából semmi. Ehhez minimum az USA-ban kellett volna születned és gyerek korod óta amerikai nagy filmprodukcióban játszani.
2020. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Oszkárt :DDDDDD
2020. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A Five Finger Death Punch (jelenleg legnépszerűbb metálzenekar gitárosa, Báthory Zoltán 17 évesen emigrált az Egyesült Államokba. Kezdetnek mindenképp ezt javasolnám.
2020. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is tán jelentkezz a Filmművészetire. Ha felvesznek, ha elvégzed, ha kapsz színpadon kisebb szerepeket, ha felfigyelnek rád a producerek, ha ha ha... A realitás az, hogy leszerződtet valamelyik vidéki színház, néha szerepelsz reklámokban, meg bejársz különböző talk-show-kba, mint celeb...
2020. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval troll vagy, vagy azt sem tudod miről beszélsz. A későbbi kérdésedet olvastam először. Ott azt írtad nem akarsz híres lenni, csak színésznő akarsz lenni. Ebben meg oscar díjat meg walk of fame csillagot akarsz... Vicc...
2020. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös ne haragudj, de fogalmam sincs miről beszélsz. Az előző kérdést nem én írtam ki.
2020. júl. 22. 22:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Két egymást követő kérdés arról szól, hogy egy 16 éves lány színésznő szeretne lenni. Nagy a világ, de ennyire nem.
2020. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Puffinlekvár válasza:

Szia!

Ha a suliban van, jelentkezz színjátszókörbe! A tanár segít neked fejlődni,előadni,monológokat tanulni, verseket,stb. Higgy magadban és az álmodban! Sokan kiestek SZFE-n az első rostán,akár másodikon is. Ha tényleg akarod,ne ads fel,fejlődj! Sok sikert. :)

2020. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve, aki olyat ír, hogy "oszkárt" akar nyerni, annak még az érettségire se sok esélye van, nemhogy ennél többre...


Kérdező, próbálj meg a realitások talaján maradni a vágyaiddal, mert már kinőttél abból a korból, amikor ez aranyos. Nekem is ez volt a tervem - kb. 8 éves koromig...

2020. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!