Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmondana nakem, hogy...

Valaki elmondana nakem, hogy mi tortént Derekkel a 4.evadban?

Figyelt kérdés

Meg csak most tartok az 5.szezonnal.

Az nem tiszta nekem, hogy miutan visszafejlodott es visszavaltozott a rendes korara, miert szuntek meg a kepessegei. Miert tudott vegen farkassa at valtozni a halala utan.

En vagyok egyedul aki azon gondolkodott, hogy miutan ismert emberre valtozott, ott allt mindenki elott full meztelenul. Ok, nem mutattak, de ruhat csak nem varazsolt maganak.



2020. júl. 25. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Hol? Én egy Dereket ismerek a Greys anatomy-ból, de ő nem farkasoskodott :D
2020. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mrs OBrien ***** válasza:
100%

Nagy Teen Wolf-rajongó vagyok, de a képességelvesztős dolgon még nekem is el kellett gondolkodnom😅

Végül arra jutottam, hogy ez egyike a magyarázatra váró kérdéseknek a TW-ban.

Viszont van egy teóriám: Ugyebár Kate "változtatta" újra "Kicsi Derekké", és így kicsiként az ereje még megvolt. Viszont Derek úgymond Kate engedélye nélkül, saját akaraterejéből változott vissza. Valószínűleg azért lett sárga szeme, vesztette el az erejét, mert alapból nem szabadott volna visszaváltoznia, amíg "Kate azt nem mondja" (ez nyilván sose történt volna meg). Egy szó mint száz, Derek ilyen árat fizetett azért, hogy újra önmaga lehessen.

Hogy hogyan lett farkas? Az anyukája, Talia tudott farkasbundát ölteni. Amikor az "emlékével beszélgetett", közelebbkerült hozzá, megerősítette abban hogy ki is ő. Úgy képzeld el, mint az igaz alfás dolgot. Saját akaraterejéből lesz valaki igaz alfa, ki kell érdemelni. Nos, itt pedig Derek fejlődőtt tovább, csak nem igaz alfává, hanem farkassá. (Családi vonás;)

Remélem sikerült megmagyaráznom❤ Ha van még bármilyen kérdésed, nyugodtan írj

És nem, nem te vagy az egyetlen akinek eszébe jutott, hogy Derek full pucér😅 (az én fanatikus szemeim még azt is észrevették, hogy Kate igencsak lepillantgatott...😏)

2020. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat, tenyleg kimaradt, hogy a Teen Wolfrol van szo.

Mrs O'Brien, koszonom a valaszt!!! Angolul nezem a sorozatot( eleg jo az angolom), de azt hittem, hogy valahol volt ra vmi konkretabb magyarazat csak en maradtam le rola.

En valami olyanra emlekszek, hogy azert lett sarga a szeme kek helyett, mert abba a korba kerult vissza mikor meg nem talalkozott az elso szerelmevel aki meghalt. Annak kek a szeme, aki megol egy artatlant (ha jol emlekszem). Es azt gondoltam, hogy ez igy valami butterfly reakciot hozott letre es abban az alternativ valtozatban Derek kepessegek nelkul valt volna felnotte,es az egyetlen kepessege a farkassa valtozas lett volna.


En is nagy fan lettem, habar kestem vele par evet.

Elkezdtem nezni a Wolf watch-otes az After After Showt you tube-on. Jokat szorakozok rajta.

Bar,( mivel Derek a kedvencem) sajnalom,hogy o nem nagyon vesz reszt ezekben a baromkodasokban. Talan a szinesz maga sokkal komolyabb ennel, vagy csak siman nem egeti magat.


Dylan O'Brien meg teljesen magat adja Stilinski-kent.

2020. júl. 25. 02:31
 4/7 Mrs OBrien ***** válasza:
100%

Igen, kicsit pontatlanul írtam a szemével kapcsolatban, az tényleg azért lett sárga, mert a még ártatlan-énjére vitték vissza. Viszont utána is sárga marad, hogy újra felnőtt lesz, ha jól emlékszem (amíg teljesen el nem veszti az erejét)... és ha hiszed ha nem hirtelen lett MÉG EGY teóriám😂

Tehát a megfiatalításával Derek konkrétan "ártatlan" lett. És azon gondolkodtam, hogy ha nem ölte volna meg Paige-et, akkor lehetséges, hogy már sokkal előbb farkassá tudott volna változni. Szerintem ez a korváltoztatgatás átértékelt benne dolgokat, ugyanakkor össze is zavarta a szervezetét. Nem lehet, hogy ezért lett teljesen erőtlen, "halt meg", aztán lett belőle farkas olyan hirtelen? (Ez a teória szerintem észszerűbb kicsit)😊

Én is sok videót nézek, (bár most hogy csatlakoztam a BTS-armyhoz, kicsit kevesebbet😂), és nekem még Dylan sem szerepelt eleget ezekben a show-kban, sokszor nem volt jelen, bár valószínűleg az Útvesztő-forgatása miatt...

Tyler, Derek színésze nekem is kicsit komolyabbnak tűnik a többieknél, pedig csak pár évvel idősebb náluk. Nem akarok spoilerezni vele kapcsolatban (de szerintem már úgyis tudod), de szerintem ez mutatja a legjobban, (hogy "mennyit szerepelt az 5. évadban"), hogy ő úgymond nem akart velük hülyülni. Jó, ez így most bután hangzott, mert nyilván szerette a stábot, de akkor iiis.

Bocsi még egyszer a szemes hiábért, látod, reggel sokkal jobban pörög az agyam😊

Én is nagyon kedveltem Dereket (jajjjj meg Petert!), de ahogy a nevem is mutatja, nekem Stiles volt a number 1😂❤

2020. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg tok jok az elmeleteid! Van ertelme annak amit irsz.

Peter nekem a masodik kedvencem. Nagyon birom!!!

Stiles szerintem abszolut tehetsegesebb szinesz kb mindenkinel a sorozatban. Amit a 3.szezonban lenyomott, wow. Miatta kezdtem el olvasni a Maze runner konyveket.Ha kicsit tobbet lett volna shirtless, talan nekem is o let volna az also a listan. Dehat Derek-Tyler noi szemmel nezve ellenallhatatlan. 😁 Lesz neki ez az Superman sorozata, nagyon varom. Valoszinuleg meg sokat kell varni, de remelem megeri.

Na megyek es folytatom a darat. Meg 1 szezon hatra van! Ha vege lesz, szerintrm sirni fogok. Mar annyira hozzanott a napjaimhoz.

2020. júl. 25. 12:23
 6/7 Mrs OBrien ***** válasza:
100%

Igen, én is nagyon bántam hogy Dyl nem vette le a pólóját egyszer sem😥 De attól még... Oscart nekiiiiii

Jaj annyi mindenről lehetne beszélni a Teen Wolffal meg a színészekkel kapcsolatban😂

Ha van kedved, és esetleg nincs még elég emberke, akivel társaloghatsz a soriról, én itt vagyok❤❤❤

2020. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-) Koszi.Levelben elkuldom az egyik kedvenc videomat.
2020. júl. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!