Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha összecsapna Wonder Woman...

Ha összecsapna Wonder Woman és Amerika Kapitány, melyikük tudna felülkerekedni a másikon?

Figyelt kérdés
Persze tudom semmi okuk nem lenne harcolni egymás ellen, de tegyük fel mégis, végülis az univerzumaik szabályai gyakorlatilag ugyanazok, az erejük is hasonló és a képességeik, felszerelésük is. Melyikük nyerne és miért?

2020. júl. 25. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Akit a sztori írója győztesnek akar kihozni.
2020. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megmondom neked hova menj az idióta troll válaszoddal...


Ha nem tudsz/akarsz normálisan válaszolni, mi a háborodásnak nyitod meg a kérdést? Remélem te is hasonlóan hasznos és értelmes válaszokat kapsz majd minden kérdésedre.

2020. júl. 25. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Semmi trollkodás nem volt a válaszomban, ez az igazság.

Teljesen életszerű lenne ha XY írna egy sztorit ahol Wonder Woman győz, YX saját történetében pedig Amerika kapitány.

2020. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem AK győzne, mert WW egy kicsit esendőbb, több érzelem és gyengédség van benne, amit fel lehet használni ellene. Amúgy képességeiket tekintve kb. egálban vannak.
2020. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés azért leirom szerintem WW először is Amkap csak a szérumtól lett olyan amilyen míg WW alapból erős amolyan félisten féleség

2 Amkapnak "csak" a pajzs van fegyverként WW nek a pajzson kívül ott van a kard a lasszó a karperec ezek nem 7köznapi tárgyak inkább mágikusak

Amkapé sem mindennapi de wakandában van bőven vibránium még szóval lehet még olyan pajzsot csinálni


WW nel inkább egy Thor elleni harcot néznék meg szerintem ők inkább egy sulycsoport


Na meg hát hogy nézne az ki ha amkap megütne egy nőt :-)

2021. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!