Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam egy vígjátékot 2-3...

Láttam egy vígjátékot 2-3 éve, vajon mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Sziaztok! Körülbelül 2-3 éve hajnalban láttam egy valószínűleg vígjátékot. A filmből csak egy kis részletet láttam, de aki ráismer annak nagyon hálás lennék! Évek óta keresem ezt a filmet.

A film arról szól hogy egy pár gyereket akar vállalni(??) és benne voltak egy projektben(??) ahol kaptak 2 robotbabát. Ezeket a robotbabákat úgy kellett “nevelni” mint egy valódi csecsemőt (tisztába tenni, etetni, itatni, hajnalban felelni hozzá). Volt egy olyan részlet benne, hogy talán egy plázában voltak ahol a babát tisztába kellett tenni és a férfi elvitte a mosdóba és ahogy levette a pelenkát lepisilte a robotbaba. A csávó nagyon zavarban volt mert látták többen is a robotbaba sírt is és ahogy felemelte a babát beütötte a fejét talán egy polcba.

Valószínűleg egy vígjáték lehet, nagyon-nagyon vicces film volt (az a kis részlet amit láttam belőle) aki esetleg ráismer kérem írja meg nagyon hálás lennék! Sajnos elég kevés az információ róla de csak ennyit láttam belőle.


2020. júl. 25. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nászfrász
2020. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeen ez az, nagyon-nagyon szépen köszönöm!😍
2020. júl. 26. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!