Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ilyen sorozatokat...

Tudnátok ilyen sorozatokat /filmeket mondani ?

Figyelt kérdés

Tudnátok olyan filmeket / sorozatokat de leginkább sorikat mint pl:

Szexoktatás

Skam

Riverdale


Tehát szóljon a romanitkaról,legyen benne izgalom elég dráma , és szóljon a tini mindennapjaikról



2020. júl. 26. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csecsebecsék, atypical, euphoria, the end of the f***ing world
2020. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló által említett sorozatokat én is ajánlom (kivétel a Csecsebecséket, azt nem láttam, nem tudom milyen). Akkor pl. ott a Skins.


A Riverdalehez szerintem hasonlít a Pretty Little Liars, mármint abból a szempontból, hogy mindkettő tinédzserekről szól, van benne romantika, és mindkettőben van rejtély, meg izgalom. Akkor még hasonló talán az Elite, illetve a Gossip Girl egy picit kevésbé hasonlít, de tinik, romantika, meg ilyenek ott is vannak. Ez is egy picit már távolabbi, de esetleg Dare Me. Tinikről szól, de rejtély itt is van. Ha jól tudom, akkor sajna ez a sorozat már kaszát kapott, 1 évad után, de szerintem azért érdemes így is megnézni.


A Sex Educationhöz talán hasonlít az On my block. Mármint lehet nem hasonlít egyáltalán, már elég rég néztem, nem tudom, viszont ez is tinikről szól. Illetve most hirtelen eszembe jutott a Trinkets is, ami szerintem ismételten egyikhez se hasonlít annyira, viszont ez is tinikről szól, nekem tetszett.

2020. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2#-es, 1#-es vagyok

A trinkets a csecsebecsék😂

Mindig angolul nézek filmeket/sorozatokat de ennek az eredeti címét valamiért nem tudom megjegyezni ezért a magyart írtam

2020. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Skins
2020. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3#-es, amúgy gondoltam, hogy utánanézek a neten a Csecsebecséknek, hátha ismerem, de végül nem tettem. 😂 Én még soha nem hallottam magyar fordításban a címét, habár ahogy látom a trinkets az alapból csecsebecséket, meg ilyeneket jelent. Na, én ezt nem tudtam. 😂 Egy a lényeg, jó sorozat, a kedves kérdezőnek megéri belenéznie. :)
2020. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Végtelen szerelem
2020. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!