Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Rebe17 kérdése:

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Korábban, úgy 2-3 éve, láttam egy romantikus/vígjáték film előzetesét. De sajnos azóta se találom.

A sztori nagyjából: Egy nő meg egy pasi szomszédok lesznek, a falak pedig elég vékonyak és egymás idegeire mennek, de közben megismerkednek egymással, azt hiszem neten keresztül, de nem tudják,hogy egymás szomszédjai. Remélem tudtok segíteni.

Előre is köszi.



2020. júl. 28. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hasonló a Levélbe zárt szerelem, de ott nem szomszédok, hanem chatpartnerek évek óta
2020. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Meg ez több, mint tíz éves film. Amit én keresek az pár éve jelent meg. De azért köszönöm. :)
2020. júl. 29. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az én sztorim egy sráccal :D

Bocs hogy nem tudtam segíteni de velem ez konkrétan megtörtént. Azért engem is érdekel a film :)

2020. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre kivancsi vagyok
2020. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én azt a verziót ismerem amikor a férfi feltaláló (logikai játékok) a nő meg zongorista és minden áthallatszik, egymás idegeire mennek, majd nagy szerelem bontakozik ki :)
2020. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2020. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!