Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok nekem a Fűrész...

Leírnátok nekem a Fűrész filmek kínzós jeleneteit?

Figyelt kérdés

Nem szeretném végignézni az összes filmet, ezért ez alapján választom ki, hogy melyiket nézem meg. Attól függ, hogy a gyomrom mennyire bírja ezeket a jeleneteket, ezért kérlek, hogy írjátok le részenként pl.

1. rész:

-levágja a saját lábát, ...stb.

2. rész: ....


Szóval lécci az összes filmben soroljátok fel nekem az összes kínzó jelenetet amit az emberek tesznek.



2020. aug. 1. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, de senki sem fog ezzel fáradozni. Egyáltalán ki emlékszik? Újra kellene nézni a filmeket. Nézd meg valakivel együtt vagy nézz félre az olyan jeleneteknél
2020. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyanoknak szólt a kérdés, akik nem érnek rá. Aki ráér az írja le, és nem kell az összeset, csak amennyire emlékszik.
2020. aug. 1. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

2020. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. aug. 1. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy csak azt nézed meg? Ne haragudj, de ez olyan mint a Harry Potter vagy a Gyűrűk ura filmek. Ha nem látod az elejétől, akkor nem fogod érteni a többit. Ez nem csak durva jelenetekről szól, ezeknek van logikai háttere.
2020. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugi, már a 6.résznél tartok, szóval most már a többit is megnézem. :D
2020. aug. 2. 01:35
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
LoL
2020. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!