Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 1998-as Godzilla egész...

Simon Petrikov kérdése:

A 1998-as Godzilla egész reálisan mutatja be, hogy egy óriási, különleges képességek nélküli hüllő megöléséhez mi kellene?

Figyelt kérdés
Hivatalos adatok szerint az 1998-as Godzilla vízszintes, egy theropoda dinoszauruszhoz hasonló pózban, a hátán lévő tüskéket/lemezeket nem számítva 180 láb (55,86 méter) magas, és nagyjából úgy néz ki, mint egy óriási tengeri leguán theropoda lábakkal és karokkal és nagy háti tüskékkel/lemezekkel. Azt nézve, hogy egy ekkora hüllőnek körülbelül milyen vastag lenne a bőre, egész reális, hogy 1 (tengeralattjáróból származó) torpedóval és 12 vadászgépből származó rakétával ölték meg, vagy ennél valószínűleg kevesebb is elég lenne?

2020. aug. 2. 19:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, 180 láb=54,86 méter.
2020. aug. 2. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 98-as Godzillában tényleg szinte csak egy puszta állatnak van beállítva godzilla, így aztán szerintem reális, hogy rakétákkal lelőtték, bár az nem reális, hogy ilyen rakéták nem robbantották szét. Már az első meg kellett volna ölje, hiszen, ha a bőrén áthatolt a rakéta, akkor a szerveit, húsát stb is szétroncsolja a robbanás, sőt.


Úgyhogy az, hogy meg tudták ölni, az reális, de hamarabb meg kellett volna haljon szerintem. De ugye ez csak egy film, kellett bele a feszültség.

2020. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy sima rakéta robbanása is képes 3m mély lyukat vájni a földbe, most képzeld el, mit tenne egy szervezettel. Akkor is ha nagy, simán egy halálos sebet ejt rajta
2020. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2:


Hát igen, félúton (az első 6 rakéta után) lehet látni, hogy átmentek a bőrén, szóval az reálisabb lett volna hogyha cél a feszültségkeltés is, hogy először még nem megy át a bőrén, aztán a végén igen, úgy hogy végig ugyan arról az oldalról lövik, nem 6-ot egyikről 6-ot másikról mint a filmben.

2020. aug. 2. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem elegendő lenne a megöléséhez a műanyaggal teleszemetelt tenger.
2020. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés, hogy a bőrén átmegy, mi van alatt. Nem vagyok biológus, de ha jól rémlik nem egy oylan állat van aminek sokkal jobban védett a bőre alatt a szerveri, jobban körbe van csontokkal stb ölelve.
2020. aug. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!