Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, de rég...

Keresek egy filmet, de rég láttam és nem sokra emlékszem belőle (több lent) Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Annyira emlékszem, hogy van egy ház, aminek talán a pincéjében van egy ilyen gödör, ahonnan egy bohóc meg ilyesmi para lények jönnek ki, és asszem a ház tulaja azt mondja, hogy az a gödör jóval a ház előtt, az idők kezdete óta ott áll.

2020. aug. 3. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nem láttam, az Az C. filmet, de nem lehet, hogy ezt a filmet keresed? Márcsak a bohóc miatt is
2020. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Vagy nekem meg ez jutott eszembe:

Ház az erdő mélyén


[link]

2020. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem az Az-t keresem, és még annyi, hogy 2014 előtti film
2020. aug. 3. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok, újfent.

Arra ránéztél, amit én küldtem?


Merthogy 2014 előtti film (konkrétan '11-es)

A története központi eleme a ház, ahonnan mindenféle lények szabadulnak el, köztük egy bohóc. Van 530 kép a filmről (és pár a bohócról is), amiből meg tudsz győződni, ezt keresed-e. Ha nem ismered ki magad az oldalon, szólj, mondom, hol találod őket.

2020. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem igen, lehet az, köszi
2020. aug. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!